Klean Kanteen TKWide Twist Cap Yalıtımlı Termos 0,47 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tasarımıyla Kullanışlı Termos

Yuvarlak hatlı özel tasarımı sayesinde hem estetik hem de kullanışlı bir ürün olarak ön plana çıkar. Kendiniz ve çocuklarınız için güvenle tercih edebilirsiniz.

Özel Yalıtımıyla Avantajlı Kullanım

Özel yalıtımı avantajlı olarak kullanılmasını sağlar. Kahve, su ve içeceklerinizi rahatlıkla taşıyabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla uzun süreli olarak kullanabileceğiniz bir üründür.

0,47 L Kapasite

0,47 L kapasitesiyle kullanışlı boyutlarda bir termostur. Çok yönlü olarak kullanım avantajı sunar.

Paslanmaz Çelik

Paslanmaz çelikten üretildiği için güvenle kullanabilirsiniz. Termosun içi ve dışında sağlığa zararlı bir malzeme bulunmaz.

Boyutlarıyla Kolay Taşınabilir

Boyutları ve kapasitesiyle çantanızda veya elinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Çantanızın yan ceplerine sığabilecek boyuttadır. Uzun yürüyüşlerde ve kamp aktivitelerinde kullanabileceğiniz bir üründür.

Ağızlık Bölümü Açılıp Kapanır

Ağızlık bölümünü açıp kapatırken rahat edersiniz. Geniş ağızlı bir su şişesi görünümündedir. Ayrıca kullanmadığınız zamanlarda hijyen sağlamak açısından kapalı tutabilirsiniz. Bu sayede gezileriniz sırasında rahat edersiniz.

Metal Kulp

Metal kulp bölümü parmaklarınızı rahat ettirir ve elinizde taşımayı mümkün kılar. Yalıtımlı kapağı, açılıp kapanabilen bölümü ve özel tasarımıyla tercih edilen bir termostur.

BPA İçermeyen Sağlıklı Tasarım

BPA içermeyen yapısıyla sağlıklı bir tasarıma sahiptir. Her yaştan kişinin güvenle kullanabileceği özelliklerde dizayn edilir. Spor yaparken, gezi ve kamp sırasında avantajlı olarak kullanılır. Görünümüyle ve üretildiği malzemeyle kaliteli ve dayanıklıdır.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Paslanmaz Çelik.
  • BPA İçermez.
  • Yalıtımlı Bardak, Kahve Kupası ve Su Şişesi Olarak Kullanılır.
  • Açılıp Kapanabilen Ağızlık: Var
  • Metal Tutma Yeri: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.