Klean Kanteen TKWide With Cafe Cap Termos 0,47 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Klean Kanteen Termos

Klean Kanteen termos, sıcak ve soğuk içeriklerin muhafaza edilmesi, aynı zamanda kolaylıkla taşınması için tasarlandı. Termos ve bardak olmak üzere iki şekilde kullanım imkânı sunar; bu pratik dizaynı sayesinde her ortamda su, kahve ve benzerlerinin tüketimi için kolaylık sağlar.

Uzun Koruma Süresi

Klean Kanteen TKWide With Cafe Cap termos, 24 saat sıcak ve 83 saat soğuk tutma kapasitesi ile özellikle uzun doğa yürüyüşleri, kamp seyahatleri gibi outdoor kullanımlar için oldukça işlevsel bir üründür.

TK Closure ile Optimum Performans

TK Closure, TKWide kapaklara yeni nesil iç dişli yapı sağlayan bir tasarımdır. TK Closure, içli yapısı ile kapağın ultra güçlü şekilde tutunmasını sağlayarak termal performansın maksimum seviyeye taşınmasını mümkün kılar. Dolayısıyla termos ile soğuk veya sıcak içeceklere uzun saatler boyunca sahip olabilirsiniz.

Geniş İç Hacim

Klean Kanteen TKWide With Cafe Cap termos, 473 ml’lik iç hacmi ile ideal oranda sıvı tüketimine olanak tanır.

Fonksiyonel Kapak Tasarımı

Termos kapağı, bardak olarak kullanılabilen tasarımı ile outdoor kullanımlar için büyük bir pratiklik sağlar. Klean Kanteen TKWide With Cafe Cap termos, yalıtımlı kapağı sayesinde içeceklerinizin ideal sıcaklığını koruma görevini de üstlenir.

Dayanıklı ve Kaliteli Materyal

Klean Kanteen termos, üstün kaliteye sahip tam paslanmaz çelik iç malzemesi ile güvenilir ve dayanıklı bir yapıdadır. Su ile temasa uygun olan güçlü donanımı sayesinde uzun süreli kullanım avantajı sunar.

Genel Özellikler

  • Marka: Klean Kanteen
  • Ürün Tipi: TKWide With Cafe Cap Termos
  • Hacim: 473 ml (160 oz)
  • Sıcak Tutma Süresi: 24 Saat
  • Soğuk Tutma Süresi: 83 Saat
  • İç Materyal: Paslanmaz Çelik
  • Taşıma Halkası: Var
  • Ekstra Özellikler: Yalıtımlı Kapak, Çok Yönlü Kullanım, TK Closure 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.