Nike Big Mouth Bottle 2.0 Su Matarası 22 oz N.000.0043.929.22

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Nike Big Mouth Bottle Su Matarası

Her an yanınızda taşıyabileceğiniz, sağlığa zararlı maddeler içermeyen bir suluk arıyorsanız, Nike Big Mouth Bottle tam size göredir. Siyah renk zemini üzerinde Nike’ın ikonik hale gelen logosu ile oldukça şık ve sade bir tasarım ortaya çıkmıştır. BPA içermeyen yapısı sayesinde suyunuzu her zaman sağlıklı bir şekilde içebilirsiniz. Hem günlük hayatta hem de egzersizleriniz sırasında yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz ürün, kullanım ömrü yönünden de sizi memnun eder. 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.