Nike Training Hypercharge Su Matarası 32 oz N.OB.E2.032.32

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hypercharge Straw Su Matarası

950 mililitrelik hacmi ile uzun soluklu antrenmanlarda dahi su ihtiyacınızı karşılamanız için idealdir. Yarı saydam görünümü sayesinde antrenman ve egzersiz sırasında tüketim seviyenizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Ergonomik şişe tasarımı, kolay kavrama ve konforlu bir tutuş imkânı sağlar. Sıcak veya soğuk sıvıların kullanımı için uygun olarak tasarlanır, ayrıca gıda temasına uygun şekilde üretilir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.