Nike Training Hypercharge Graphic Su Matarası 16 oz N.000.0035.984.16

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Nike Tr Hypercharge Straw Bottle Graphic 16 Oz Su Matarası-N.000.0035.984.16

Gerek su kapasitesi, gerek ise üretiminde kullanılan materyal ile sağlıklı su tüketimini destekleyen Tr Hypercharge Straw Bottle Graphic 16 Oz su matarası, sıcak ve soğuk sıvıların sıcaklık derecesini korur, gıda temasına uygun olarak üretilmiştir ve sızdırma yapmaz. 

Geniş ağzı ve yumuşak uçlu pipeti ile hızlı su tüketimi sağlar. İçerisine konan sıvının tadını bozmayan ve kokmasını engelleyen özelliğinin yanı sıra, bakteri üretmeyen iç materyal ile sağlıklı kullanım olanağı veren suluk, ergonomik yapısı ile de günlük kullanıma uygun. Sporcuların dışında ofis çalışanlarının ya da yolculuk yapanların da sıklıkla tercih ettiği model, kolay taşıma ve mükemmel el kavrama özellikleri ile beğeniliyor. 

Uzun yıllar işlevini yitirmeyen ürün, kullanılan güvenli malzemeler sayesinde BPA içermez. İçine konulan sıvıyı aynı şartta çok uzun süre muhafaza eder. Polipropilen ve gıda sınıfı silikon kullanılan Tr Hypercharge Straw Bottle Graphic 16 Oz su matarası, kolay temizlenme özelliğine de sahip.

Ürün Detayı

  • Suluk Hacmi : 16 oz - 470 ml
  • 51% tritan, 34% polypropylene,  6% silicone, 6% nylon, 2% thermoplastic, elastomer, 1% polyoxymethylene

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.