Contigo Cortland Su Matara 0,72 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Patentli Kapak ile Hijyenik Tüketim

Sporda, evde ya da outdoor aktiviteler sırasında taşınabilir ve dayanıklı yapısıyla işinizi kolaylaştırır. Böylelikle su içme alışkanlığı kazanmanızı destekleyen şık tasarımı ve fonksiyonel özellikleri ile vazgeçemeyeceğiniz ürünler arasında yer alır.

Gizli Ağızlığı Açan AutoSpout® Düğmesi

Patentli teknolojilerinden olan AutoSpout® düğmesini kullanarak tek hareket ile gizli ağızlığı açabilir, içeceğinizi tüketebilirsiniz. Ağızlık kapağı kir ve toza karşı içindeki sıvıyı koruyarak hijyen  sağlar.

Kilitlenebilir Koruma Mandalı

Contigo Cortland 0.72 L kapasitesi ile günlük ihtiyaç duyduğunuz su miktarının bir kısmını karşılar. Kilitlenebilir koruma mandalı sayesinde ağızlık kısmı zorlu koşullarda bile steril kalır.

Güvenli ve Kolay Taşıma Avantajı

Cortand su matarası boş halde 165 g ağırlığı ile taşıma sırasında sizi yormaz. Ekstra kilit mekanizması ile ağız kısmının açılmasını önleyen ürünü çantada güvenle taşıyabilir, ıslanma korkusu olmadan istediğiniz yere koyabilirsiniz.

 Sağlıklı ve Dayanıklı Tritan Malzeme

İçeceklerinizi taşımanızı sağlayan Contigo Cortland su matarasında cama yakın, şeffaf bir malzeme olan tritan gövde bulunur. BPA içermeyen tritan malzeme darbe dayanıklılığı ile öne çıkarak beğeninizi kazanır.

 Ergonomik Tasarım

Contigo Cortland suluk modelini araba sürerken ya da bir şeyler taşırken tek elle kullanarak içeceğinizi tüketebilirsiniz. Aynı zamanda ergonomik gövdesi ile tam kavrama sağlar. Yumuşak tutma sapı ve klips ile tek elle ya da bir yere asılarak taşınabilir.

Düşmesinden Korkmayın!

Trekking ve dağcılık gibi aktivitelerde sağlam outdoor ürünlere ihtiyacınız olur. Hareketli anlarınızda susuzluğu gideren matara dayanıklılığı ile outdoor kullanıma uygundur. Aksiyon severler ve ekstrem spor meraklılarının aradığı dayanıklı ve kullanışlı tasarıma sahiptir.

 Leke Tutmaz, Koku Yapmaz Materyal

Tritan malzemeden üretilen gövdesiyle Contigo Cortland içecekte rahatsız edici kokuya neden olmaz. Leke tutmayan dış yüzeyi sayesinde tozlu ve çamurlu ortamlarda bile berrak görünümünü korur ve şıklığından ödün vermez. Makinede yıkanabilir kapak ile temizlemesi çok kolaydır.

 Özellikler

  • Başlık: Contigo AUTOSPOUT™ (AutoSpout®) teknolojisi, gizli ağızlık ve kilitli kapak, bas-iç mekanizması (AutoSeal), makinede yıkanabilir
  • Gövde: BPA içermez, 0.72 L soğuk içecek alır, elde yıkanabilir
  • Gövde malzemesi: Ekstra dayanıklı, koku yapmaz, leke tutmaz, yarı şeffaf, yeşim rengi, TRİTAN™
  • Aksesuar: Taşıma ve asma halkası
  • Ölçü: 9.5x9.5x26.5 cm, 165 g

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.