Diadora 2 Pack Ankle Socks - 39-42 2’li (Siyah / Krem) Kadın Çorabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Nefes Alabilen Özel Kumaş

Diadora 2 Pack Ankle Socks setinde yer alan çoraplar, poliamid ve polipropilen malzemeden iplikten düz örgü ile üretilmiştir. Yüksek nefes alma özelliğine sahip bu kumaş, koku önleyici yapıdadır.

Dikişsiz ve Esnek Tasarım

Özel bir sıkıştırma teknolojisi ile örülen ve sadece ayak parmağı kısmında düz bir dikiş bulunan Diadora 2 Pack Ankle Socks, kullanım sırasında ayak parmaklarını ve aşil tendonu bölgelerini rahatsız etmeden kavrar.

İki Farklı Renk Bir Arada

Diadora markasının siyah ve krem olmak üzere iki adet çorabından meydana gelen bu set, titizlik ile üretilen bu spor çorapların iki farklı rengine aynı anda sahip olma ayrıcalığı sunar.

Konfor Sunan Beden Aralığı

Kadın kullanıcılara özel olarak üretilen Diadora 2 Pack Ankle Socks W, 39 ila 42 numara ayakkabı bedenine sahip olan tüm kullanıcılar için uygundur. Ayrıca esnek yapısı sayesinde ayaklarınız şişse bile konforlu hissetmenizi sağlar.

Spor Antrenmanlarında Maksimum Konfor

Spor antrenmanlarında kullanım için tasarlanan Diadora Ankle Socks W - 39-42 çorap seti, esnek, yumuşak ve nefes alabilen yapısı ile maksimum konfor sağlar. Bu çorapları uzun süreli antrenmanlarda veya günlük kullanımda tercih edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Cinsiyet: Kadın
  • Çorap Miktarı: 2 Adet
  • Beden: 39-42

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DİADORA 2 PACK ANKLE SOCKS W - 39-42 ÇORAP
Üretim Yeri
Türkiye
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
ONLINE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok