Green Hill Knockout Deri Boks Ve Kickbox Eldiveni 8 Oz. BGP-2266

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Dünyanın En İyi Boks Ekipmanları

Boks ekipmanları denince akla ilk gelen markalardan biri olan Green Hill, antrenman ve müsabakalar için eldivenler üretir. Bilek kavraması, rahat hareket ve dikkat çekici renkler, Green Hill eldivenlerinin genel özellikleridir.

Orta Sert Poliüretan Yapı

Eldivenin darbe noktası poliüretan malzemeden yapılmıştır ve orta sertliktedir. Bu sayede hem kullanıcı hem de rakip için uygun kullanım avantajı sunar. Darbeleri orta sertlikte yumuşatarak yansıtan eldiven antrenmanlardan yüksek verim almanıza ve ellerinizin korunmasına yardımcı olur.

Doğal Yumruk Formu

Beden ölçünüze uygun bir Knockout boks eldiveni seçtiğinizde yumruğunuzun doğal formuna uyum sağlar ve eldivenle rahat hareket edebilirsiniz.

Anti-Shock Darbe Emici Özelliği

Yumuşak ya da sert hareketlerde elinizin güvende olmasını sağlayan eldiven shock darbeleri soğurur ve zarar görme riskinizi büyük ölçüde azaltır.

Parlak ve Temizlenebilir Dış Yüzey

Son derece dayanıklı bir malzeme olan carbon deriden üretilen Green Hill Knockout boks eldiveni hem uzun yıllar kullanıma uygun hem de kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Parlak  suni deri yüzeyi çatlama, kırılma ve deformasyona dirençlidir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
GREEN HİLL KNOCKOUT DERİ BOKS VE KİCK-BOKS ELDİVENİ 8 OZ. BGP-2266
Üretim Yeri
Pakistan
Orıjınal Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
GREEN HILL
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok