Green Hill Panther Carbon Deri Boks Ve Kickbox Eldiveni 14 Oz. BGP-2098

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

El Anatomisine Uygun Yapı

Green Hill Boks ve Kick - Boks eldiveni, elin doğal anatomik yapısına tam olarak uyum gösterir. Bu sayede antrenmanlarınız sırasında herhangi bir hareket kısıtlaması ile karşılaşmazsınız.

Dikkat Çeken Tasarım

Green Hill, boks eldiveninin dış yüzeyinde Carbon olarak adlandırılan parlak suni deri kullanmıştır. Dikkat çekici bir görünüm sunan suni deri, eldivenin uzun süreli kullanımına da katkı sağlar.

Sert ve Seri Yumruklar

Poliüretan köpük kullanılarak üretilen ve eldivenin ağırlık merkezi görevini üstlenen yumruk kısmı, daha sert ve seri yumruklar atabilmeniz için  son derece sağlam ve hafif bir yapı sunar. 

Destekli Bilek Bölümü

Eldivenin bilek bandı, hem rakipten gelen darbeler hem de atılan yumruklar sonucunda oluşan baskının, bilek bölgesinde meydana getirdiği tahribatı minimum seviyede tutar. 

Antrenmanlar için İdeal

Green Hill eldivenin orta sertlikteki yumruk kısmı, özellikle antrenman partnerinizle yaptığınız çalışmalarda, sizi ve partnerinizi yormadan tekniğinizi geliştirmenize olanak tanır. 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
GREEN HİLL PANTHER CARBON DERİ BOKS VE KİCK-BOKS ELDİVENİ 14 OZ. BGP-2098
Üretim Yeri
Pakistan
Orıjınal Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
GREEN HILL
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok