Nike Baller 8P N.KI.32.855.07 Basketbol Topu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Nike Baller 8P Basketbol Topu

%91 lastik ve %9 polyester karışımıdır. 12 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun olarak tasarlanan basketbol topu, dayanıklı ve sağlamdır.
A.Nike baller basketbol topu, sağlam tutuş sağlar ve başlangıç seviyesi için oldukça idealdir. Sağlığı etkileyebilecek zararlı maddelerin bulunmadığı basketbol topu, uzun süre kullanıma uygundur. Kullanmadan önce sibobu kayganlaştırıcı maddeler ile kayganlaştırılmalı ve top iğnesiyle şişirilmelidir. Topun şişmiş şekilde 24 saat beklemesi gerekir.

Rahat Kullanım

Okullarda ve dış sahalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz A.Nike Baller turuncu basketbol topu, turuncu rengin üzerinde siyah hatlarla belirlenmiş 8 pano bulunmaktadır

Ürün Detayı

  • 91% kauçuk, 9% polyester

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.