Nike Strike Team IMS 5 Futbol Topu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Nike Strike Team Futbol Unisex Topu

Nike Strike Team futbol topu, 12 paneli sayesinde sahada hizalı ve isabetli top uçuşu için sıra dışı bir performans sağlayan dayanıklı bir tasarıma sahiptir. 12 panelli tasarım, hedeften sapmayan, isabetli top uçuşu sağlar.Nike Aerowtrac oluklar, uçuş isabetliliğini artırmaya yardımcı olur.Görsel güç grafiği, topu kolayca takip etmene yardımcı olur.Butil iç lastik, havanın ve şeklin daha iyi korunmasını sağlar.Dokulu kaplama, optimum tutuş sunar.

Ürün Detayı

  • %60 kauçuk, %15 poliüretan, %13 polyester, %12 eva.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.