Nike Swoosh Habanero N.000.1565.620.OS Bileklik

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Eşsiz Nike Swoosh Bileklik

Nike Swoosh havlu bileklik, oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Beyaz, mavi ve kırmızı renklerin uyumu ile enerjisi yüksek bir ürün tasarımı ortaya çıkar. Sporcuların sıklıkla tercih ettiği bu ürün, kollara doğru akan teri emerek kişiye daha rahat hareket etme imkanı sunar. Havlu kumaşı ile ter çekme işlemini başarılı bir şekilde yapar ve sizin konforlu kalmanıza yardımcı olur. Ayrıca yüzünüzden dökülen terleri silmek için de oldukça etkili bir parçadır. Nike Swoosh unisex bileklik sporda, koşuda veya yürüyüş sırasında pratik kullanımı ile beğeninizi kazanır. Daha konforlu ve özgür bir şekilde hareket etmek için Nike bileklik modelini tercih edebilirsiniz.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.