Free Sub 3mm Çocuk Shorty Kısa Sörf Yüzme Scuba Tüplü Dalış Elbisesi XL

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Free Sub 3mm Çocuk Shorty Kısa Sörf Yüzme Scuba Tüplü Dalış Elbisesi

Çocukların, Dalış, Yüzme, Sörf ve Rafting gibi hobilerinde kullanılması için üretilmiştir. Çocuğu soğuk havalarda üşümesini önler ve rüzgardan korumasını sağlar.

3mm kalınlığında Neopren yapısı sayesinde, çocuğunuzu su üstünde tutunmasına ve yüzme öğrenmesine yardımcı olur. Boğulma vb. kazaların oluşma riskini azaltır. İster Havuzda İster Denizde. 22C - 24C ve daha üstü su sıcakları için idealdir.

Ürün Durumu

Çocuk Vücudunu optimum seviyede saracak şekilde, Antropometri tekniği gözetilerek imal edilmiştir. Hareket serbestliği olan, sıcak tutan ve esnek %100 Cr 3mm kalınlığında Neopren malzemeden 2 defa yapıştırılarak, Free-Sub markasına özel dikim tekniği ile dikilerek üretilmiştir. Elastan takviyeli esnek ve dayanıklı, İç ve dış yüzeyi %92 Micro Polyester, %8 elastan içerikli jarse kumaşla lamine edilmiştir . Sırttan Yüksek Kaliteli YKK Fermuarlıdır. Tek elinizle fermuarı kolayca açıp kapayabilirsiniz. Standart olarak 2XS- XS - S - M - L - XL - 2XL olmak üzere 7 beden ölçüsü bulunmaktadır.

Teknik Özellikler

Renk
ÇOK RENKLİ
Ana Renk
ÇOK RENKLİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
FREE SUB 3MM ÇOCUK SHORTY KISA SÖRF YÜZME SCUBA TÜPLÜ DALIŞ ELBİSESİ XL
Orıjınal Renk
ÇOK RENKLİ
Marka
FREE-SUB
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok