Free Sub 3mm Saros Yamamoto Avcı Serbest Dalış Elbisesi 3XL

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Free Sub 3mm Saros Yamamoto Avcı Serbest Dalış Elbisesi

Yeni nesil Free-Sub SAROS (YAMAMOTO39) Avcı Serbest Dalış elbisesi, sualtı faunasına mükemmel uyum sağlayan desenler, koyu renklerle bölünerek avcının çok iyi gizlenmesini sağlamaktadır. SAROS desende koyu yeşil ile açık yeşil tonları ağırlıklı kullanılmıştır. Böylelikle mera 'da, açık ara kamuflaj avantajı elde edilmektedir. Yamamoto39 Limestone %100 CR (Chloropren Rubber) neopren, yüksek esnekliği, malzeme yoğunluğu, mükemmel ısı yalıtımı ve özellikle basınç altında ezilmeye karşı restorasyon katsayısı ile, diğer tüm neopren kalitelerine göre dünyanın en iyisidir. Aynı kalınlıktaki diğer tüm ürünlere göre %30 daha yüksek ısı yalıtımı ve konfor sunmaktadır.  

Ürün Durumu

Yeni kauçuk göğüs pedi, jarse kumaş üzerine ısıl işlemle uygulandıktan sonra elbiseye dikilmiştir. Esnek yapısı, parçalı kesimi ve iç tarafta 3mm takviye neopren ile göğüs bölgesinde sertlik oluşturmadan zıpkın kurma konforu sağlar. Esnek kauçuk malzemeden çok parçalı olarak dizayn edilen dirsek ve diz koruma pedleri, mafsal hareketini engellemeden, sürtünme ve aşınmalara karşı koruma sağlamaktadır. Tüm seviyelerde zıpkınla balık avı için özel dizayn edilmiştir. Kolay giyilmesi, esnek yapısı ve sağlamlığı ile tercih edilmektedir.

Tasarım Harikası

Free-Sub Yamamoto 39, diğer tüm neopren kalitelerine göre dünyanın en iyisidir. Daha sıcak tutar, daha esnek ve hafızalıdır, daha uzun restorasyon özelliğine sahiptir, daha uzun ömürlüdür, Kısaca kalitedir.Free-Sub markasının en özel dizaynlarından biri olan SAROS kamuflaj desenidir. Vücut hatlarını optimum seviyede saracak şekilde, Antropometri tekniği gözetilerek imal edilmiştir. Parçalar 3mm kalınlığında, Yamamoto39 Neopren'den, 2 katman yapıştırıcı ile, Free-Sub'a özel stil dikiş tekniği ile birleştirilmiştir. Dış yüzeyi %92 Micro Polyester, %8 elastan içerikli kamuflaj jarse kumaş ile lamine edilmiştir. İç yüzeyi ise elastik Open Cell (Açık hücreli)'dir. Su altında, uzun süreli dalışlarda dahi elbiseyi hissetmezsiniz.

Üstün Kalite

Zıpkın kurulumu için Free-Sub özel dizayn, 3mm kalınlığında, dayanıklı gögüs pedi bulunmaktadır. Sert plastikten imal edilmiş özel vida tokalı bağlantı sistemi, Sağlam, esnek ve kolay bir kullanım sağlar. Esnek kauçuk malzemeden, çok parçalı olarak özel dizayn edilen dizlik ve dirseklikler, hareketlerinizi engellemeden, sürtünme ve aşınmalara karşı koruma sağlamaktadır. Standart olarak XS – S – M – L – XL – XXL - XXXL olmak üzere 7 beden ölçüsü bulunmaktadır. 3XL beden satış fiyatı diğer bedenlerin satış fiyatından %20 daha yüksektir. Free-Sub markamıza ait neopren dalış elbiselerimize, süre sınırı olmaksızın bakım ve tamir servisi vermekteyiz Kullanıcı hatası ile oluşabilecek arızalar örneğin tırnak takılması, küçük yırtıklar gibi (Kalıp büyüklüğünde parça değişimi gerektiren durumlar hariç) Free-Sub ürün destek garantisi altındadır.

Teknik Özellikler

Renk
ÇOK RENKLİ
Ana Renk
ÇOK RENKLİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
FREE SUB 3MM SAROS YAMAMOTO AVCI SERBEST DALIŞ ELBİSESİ 3XL
Orıjınal Renk
ÇOK RENKLİ
Marka
FREE-SUB
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok