Nui Yoga %100 Doğal Kaydırmaz 5 mm Yoga & Pilates Matı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kaydırmaz Yüzey

Nui yoga ve pilates matının kaliteli malzemeden üretilmiş kaydırmaz yüzeyi sayesinde spor esnasında elleriniz ve ayaklarınız sabitliğini her koşulda koruyabilir.

Yoga ve Pilates için İşlevsel Tasarım

Nui markasının tasarladığı yoga ve pilates matının yüzeyindeki deseni siz spor yaparken hizalanma ihtiyacınızı karşılamak için tasarlandı. Ürünün ortasında yer alan referans çizgisi sade tasarımıyla yoga ve pilates esnasında hizalanmanızı ve dengelenmenizi sağlar.

Yumuşak ve Dengeli

Matın sahip olduğu 5 mm’lik kalınlığı hem optimum ince yapısıyla denge kurmanızı kolaylaştırır hem de ideal boyutuyla kalın bir mat gibi yumuşak bir destek sunar. Üstelik ürünün kalınlığı bel ve sırtınızı destekler. Ayrıca sırt üstünde yapılacak pozlamalarda matın ideal kalınlığı sayesinde yere konforlu bir şekilde temas edebilirsiniz.

Sağlığınızı Düşünen Materyalden Üretildi

Nui yoga matı anti alerjen malzemeden üretilerek cilt sağlığınızı korur. Ürünün üretiminde kullanılan doğal malzeme içeren kauçuk ve PU kaydırmayan üst yüzey cilt sağlığınıza herhangi bir olumsuz etkide bulunmaz.

Temizlik ve Bakımı Kolay

Yoga ve pilates matının temizliği ve bakımı da son derece kolaydır ve ürün özel bir uygulamaya gerek kalmadan uzun süre temiz bir şekilde kullanılabilir. Spordan sonra ürünün üstüne sprey ile su püskürterek ve ardından bez ile kurulayarak matın temizliği yapılabilir. Ayrıca yoga ve pilates matı hem suya hem de neme dayanıklı özelliğe sahip olacak şekilde üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Boyut: 183 x 68 cm
  • Kalınlık: 5 mm
  • Ağırlık: 3.2 kg

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
NUİ YOGA MT1000 %100 DOĞAL KAYDIRMAZ 5 MM YOGA & PİLATES MATI
Üretim Yeri
Türkiye
Materyal
PAMUK
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
NUI YOGA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok