Piranha 3396 3 Priz 3 USB Girişli Power

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çoklu Uyum ve USB Özelliği

Akıllı telefon tanımlama özelliğine sahip 3’lü priz power, teknolojik cihazların şarjı için tasarlanmış 3 adet USB girişine sahiptir. Aynı zamanda tablet, masaüstü bilgisayar, televizyon, kamera, cep telefonu, faks makarası, hoparlör, yazıcı ve dizüstü bilgisayar gibi pek çok teknolojik cihaz ile yüksek uyumluluk gösterir.

Dayanıklı Malzemeler ile Üstün Koruma

2.1 A hızlı şarj özelliğine sahip 3’lü USB priz, gerçek bakır iletkenler sayesinde termal akım, kısa devre ve yüksek ısıya karşı korumalı olarak tasarlanmıştır. Yüksek akım korumasına sahip olan 3’lü priz, 2 metre uzunluğu ile işlevsel ve çocuk koruması ile oldukça güvenli bir kullanım sergiler.

Teknik Özellikler

  • Priz Sayısı: 3
  • USB Sayısı: 3 (Max 2.1A)
  • Kablo Uzunluğu: 2 Metre
  • Koruma Tipi: Termal-Kısa Devre

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.