TP-Link Tapo P100 Mini Wi-Fi 4`lü Akıllı Priz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kolay Kurulum Özellikleri

TP-Link Tapo P100, Bluetooth kurulum teknolojisi sayesinde size zaman kazandırır. 20 saniye içerisinde kurulumu sağlayan bu sistem, zaman tasarrufunun yanı sıra eşleşme sorunu yaşamamanızı da sağlar.

Tapo Uygulaması

Mobil cihazlarınıza yükleyeceğiniz Tapo uygulaması sayesinde ürünü uzaktan kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir yerde olduğunuzda uygulama üzerinden Wi-Fi soketine bağlı olan cihazı seçebilir ve hemen açılmasını sağlayabilirsiniz.

Sesli Komut Özelliği

Akıllı soket, Google Assistant ve Amazon Alexa ile çalışan donanımıyla fark yaratır. Akıllı sistemler sayesinde cihazınızın yanına gitmeden sesli komutlarla çalıştırabilirsiniz. Bu özellikle sanal asistanlardan sokete entegre ettiğiniz lambaları, televizyonu, bilgisayarı açmasını isteyebilirsiniz. Akıllı soket anında yanıt vererek istediğiniz komutu gerçekleştirir. Ayrıca asistana saatli komut da verebilirsiniz. Bu yolla asistandan kahve makinesini 5 dakika sonra çalıştırmasını isteyebilirsiniz.

Kompakt Tasarım Avantajı

Tapo P100, kompakt tasarımı sayesinde evdeki farklı soketlerle birlikte çalıştırılabilir. Minimal tasarımı çoklu soketlerle birlikte kullanıldığında diğer bölmelerinin aynı anda çalıştırılabilmesini sağlar. Tasarım özellikleri sayesinde ürün, günlük kullanım sırasında kolaylık sunar.

Güvenlik Sağlayan Donanım

“Away Mode” özelliği ile P100’e entegre ettiğiniz cihazlar, siz evde olmadığınız zaman aralıklı olarak açılıp kapanır. Bu da evde birisi varmış izlemini vermenizi sağlar. Hem evde hem de ofiste kullanabileceğiniz bu özellik, kötü niyetli kişiler için caydırıcı olur.

Zamanlayıcı Özelliği

Mobil cihazlarınıza yüklediğiniz uygulamanın yardımıyla soketi kullanarak çalıştırmak istediğiniz cihazların aktif olma saatini ayarlayabilirsiniz. Ayarladığınız saat diliminde cihaz, otomatik olarak çalışmaya başlar. Zamanlayıcı özellik, tüm bu işlevleri haftalık olarak programlamanıza yardımcı olur. Cihazlarınıza gelen akım gücünü ayarlayarak enerjiden tasarruf etmenize de katkı sağlar.

Geri Sayım

Akıllı sokete entegre ettiğiniz elektronik eşyaya giden elektrik gücünü, istediğiniz dakika aralığında çalışması için ayarlayabilirsiniz. Soketi 15 dakika çalışmaya ayarladığınız an geri sayım başlar, 15 dakikanın sonunda elektronik eşyanız güvenli şekilde kapatılır.

Teknik Özellikler

  • Marka: TP-Link
  • Ürün Ebatları: 51*72.0*40
  • Maksimum veri: 2300W

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.