Udemy Cüzdan Kodu 50 TRY

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

Udemy Eğitimleriyle Kişisel Gelişim Sürecinizi Hızlandırın

Popüler eğitim platformu Udemy’de geçerli 50 TL’lik cüzdan kodunu hesabınıza saniyeler içinde aktararak dilediğiniz eğitime, istediğiniz zaman ve mekanda katılım sağlayabilirsiniz. Kodu satın aldıktan sonra saniyeler içerisinde hesabınıza aktarım işlemi tamamlanır. Tercih edeceğiniz eğitim için Udemy cüzdan kodunuzu anında kullanmaya başlayabilirsiniz. 50 TRY değerindeki Udemy cüzdan kodu ile bulunduğunuz her yerde dilediğiniz eğitimi satın alabilme fırsatını kaçırmayın.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.