Zula 150.000 Altın

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

Tüm Avantajlara Sahip Olun

Zula altını ile oyun içi çeşitli ekipmanlara, destelere, bombalara, bıçaklara, silahlara ve tüm eşyalara sahip olabilirsiniz. 150.000 Zula altın ile oyun içerisinde bulunan tüm kostümleri, desteleri, anahtarları, kasaları satın alabilirsiniz. Ayrıca çoklu deste satın alarak skinlere sahip olma olasılığını artırabilirsiniz. Silah yükseltmek için gereken materyallere de sahip olabilirsiniz. Oyunda sunulan tüm avantajlara Zula parası ile sahip olarak Gladyo ile tam donanımlı şekilde mücadele edebilirsiniz. Sevdiklerinizin intikamını almak için Zula Ekibi ile beraber düşmana karşı üstünlüğe sahip olarak savaşabilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir? 

www.zulaoyun.com adresine giderek Zula hesabınıza giriş yapın. “E-pin Yükle” seçeneğini seçtikten sonra ilgili kutucuğa e-pini girin. E-pin ile birlikte size verilen şifreyi şifre kısmına girin ve ardından “Yükle” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra e-pin kodunuz hesabınızda aktif hale gelecektir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
150.000 ZULA
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
IN GAME
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok

Zula 150.000 Altın Kodu Fiyatları

Zula altını, oyun içi satın alımlarda kullanılan bir sanal paradır. Bu sanal para ile oyunun çevrim içi mağazasında satışa sunulan takviye, silah, cephanelik gibi birçok ekipmana sahip olabilir ve galibiyet hedefine coşkuyla ilerleyebilirsiniz. MMOFPS oyunu olan Zula’da kullanılan sanal para değeri olan Zula 150.000 altın kullanarak oyunun tüm avantajlarından kolayca faydalanabilirsiniz.

150.000 Zula altını, Turkcell Pasaj üzerinden indirim fırsatları ve ödeme avantajları ile çok daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Turkcell Pasaj ile hızlı ve sorunsuz şekilde dijital kodlar alabilir, güvenli bir alışverişin ayrıcalığını deneyimleyebilirsiniz. Yüksek Zula altını ile sahip olabileceğiniz türlü oyun içi avantajları, daha ekonomik şartlarda elde edebilirsiniz.

150.000 Zula Altını ile Neler Alınır?

Battle Royale, Hızlı Lobi TDM, Herkes Tek ve diğer oyun modlarında en iyi vuruşunuzu sergilemek için neye ihtiyacınız var ise 150.000 Zula altını ile onlara hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Acımasız rakibiniz Gladyo’ya karşı üstünlüğe sahip olmak ve ihtişamlı zaferler kazanmak için 150.000 Zula altını ile neler alınır, hemen inceleyin.

 • Oyundaki Tüm Kostümler
 • Tüm Anahtarlar
 • Tüm Kasalar
 • Çoklu Desteler
 • Silahlar
 • Cephanelik
 • Yakın Mesafe Silah Türleri
 • Bombalar

TAR21, ARX 160, Kriss Vector ve diğer tüm efsane silahlara sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda 150.000 Zula altını ile kullandığınız silahı yükseltmek için ihtiyacınız olan materyalleri de satın alabilir ve profesyonel video oyun maceralarını deneyimleyebilirsiniz.

150.000 Zula Altını Şifresi Ne Zaman Gelir?

Zula içinde sayısız ekipmana, cephaneliğe, destelere sahip olmak için ihtiyacınız olan 150.000 Zula altını, Turkcell Pasaj garantisi ile sizlerle! Turkcell Pasaj üzerinden satın alacağınız 150.000 Zula altını, sipariş sonrası SMS ile anında teslim fırsatı ile sizlere ulaşır. Uygun fiyatlara sahip dijital ürün kodları ile hem indirimli hem de hızlı hizmetin ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

150.000 Zula Altını Nasıl Aktif Edilir?

Zula oyununun kendi web sitesinden hesabınıza giriş yaparak sahip olduğunuz altın değerini, kolay ve hızlı şekilde tanımlayabilirsiniz. Bu tanımlama işlemini gerçekleştirdikten sonra oyun kodunuz hemen aktif olarak birçok ürüne sahip olma fırsatı elde etmenizi sağlar. Aşağıdaki adımları izleyerek bu işlemi tamamlayabilirsiniz.

 • www.zulaoyun.com web sitesi üzerinden hesap bilgileriniz ile giriş yapınız.
 • Girişin ardından “E-pin Yükle” seçeneğine tıklayınız.
 • Ekrana gelen ilgili kutucuğa, Turkcell Pasaj’dan satın aldığınız 150.000 Zula altını e-pini giriniz.
 • E-pin ile beraber size iletilen şifreyi, ilgili alana yazınız.
 • Daha sonra “Yükle” seçeneğine basınız.
 • Satın aldığınız Zula altın (ZA) bedeli, giriş yaptığınız hesaba tanımlanacaktır.

Tanımlama işlemi sonrasında oyun içi mağazadan %50 hızlı canlanma, %25 hızlı doldurma, Karambit, Bora 12 ve diğer ekipmanlara anında ulaşabilirsiniz. Belirli birkaç materyale sahip olmak için Zula 34.000 altın gibi farklı kodları da değerlendirebilirsiniz. Bu sayede Zula oyun modlarında, haritalarında profesyonel bir deneyim elde etme şansı yakalarsınız.

Zula 150.000 Altın Fiyatı

Zula altın, her kullanıcının ihtiyaçlarına cevap veren geniş bir değer aralığına sahiptir. 150.000 ve Zula 3.000 altın gibi değerler, hem küçük hem de büyük çapta alışveriş yapmayı sağlar. Bu sayede oyun içinde en ihtiyaç duyulan öğelere, çok daha hesaplı şekilde sahip olunur. Zula altın kodu fiyatları da yine bu sebeple değişkenlik gösterebilir. Zula 150.000 altın kodu fiyatı, oyun içi mağazadan tüm kostümlere ve ekipmanlara sahip olmayı sağlamasına oranla oldukça uygun basamaktadır. Zula altınına, Turkcell Pasaj’ın sunduğu indirim ayrıcalıklarıyla da ek avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla