34.000 Zula Altın

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

Gladyo’nun Kâbusu Olun

Zula parası altın ile mücadele anında size üstünlük kazandıracak çeşitli eşyalar, bıçaklar, silahlar, bombalar, ekipmanlar ve cephanelikler satın alabilirsiniz. 34.000 Zula altın ile  10.000 materyal, 500 kobalt, S”üper Kabus ve Süper Espor Set”leri, MVP AUG A3 ve MVP KAR98 setlerine sahip olabilirsiniz. Zengin cephanelik kaynakları sayesinde Gladyo ile karşı karşıya geldiğiniz sonsuz savaşı, çok daha avantajlı şekilde sürdürebilirsiniz. Zula Ekibi ile birlikte düşmandan intikam almak için ihtiyacınız olacak tüm ekipmana sahip olabilir ve savaşın galibi olabilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

www.zulaoyun.com adresine giderek Zula hesabınıza giriş yapın. “E-pin Yükle” seçeneğini seçtikten sonra ilgili kutucuğa e-pini girin. E-pin ile birlikte size verilen şifreyi şifre kısmına girin ve ardından “Yükle” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra e-pin kodunuz hesabınızda aktif hale gelecektir. 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.