4375 Valorant Points

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

4375 Valorant Points ile Silahlarınızı Geliştirin

Valorant 4375 VP sayesinde oyun içerisinde bulunan ürünleri ve silah skinlerini kolayca satın alabilirsiniz. Size özel gönderilen kodu, talimatlar doğrultusunda çok kısa süreler içerisinde hesabınıza aktarabilir, oyun içi mağazadan ya da dönem dönem gelen gece pazarından dilediğiniz skinleri kolayca satın alıp oynayabilirsiniz. Dilerseniz kodu arkadaşlarınıza hediye olarak verebilir ve onların da oyun içinde ejder, delipop ve yağmacı gibi setlere sahip olmasına yardım edebilirsiniz. Ayrıca yeni gelen skin setlerini de çıkış tarihinde alarak herkesin imrendiği bir hesaba sahip olabilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

İlk olarak Riot Games hesabına giriş yapın. Valorant mağazasında yer alan “Valorant Points” butonuna tıklayın. Açılan sayfada ödeme yönteminizi “Riot PIN ve Kodlar” olarak seçin. Kodunuzu kutucuğa girdikten sonra “Gönder” butonuna bastıktan sonra yükleme işleminiz başarıyla tamamlanacaktır.

Nasıl Aktif Edilir?

Tüm bu işlemlerden sonra Valorant Points hesabınıza yüklenmiş olacaktır.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.