Zula 5.850 Altın

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

Saldırı Ekipmanlarınızı Artırın

Zula oyununda kullanabileceğiniz Zula altın ile ekibinizin üstünlüğünü düşmana karşı daha etkili bir şekilde sağlayabilir ve Gladyo ile tam donanımlı bir mücadeleye girebilirsiniz. 5.850 “Zula Altın” ile “Platin Süngü Kasası, Platin Kasa, Altın Anahtar, 100 Kobaltlı 1000 Materyal, 250 Krom, Altın Set, Fırsat Sandığı” ile “Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş Taraftar Desteleri” satın alabilirsiniz. Oyun içinde bulunan daha zengin ekipmanlara, bomba, silah, cephanelik, bıçak ve diğer eşyalara sahip olabilirsiniz. Silah yükseltmek için ihtiyacınız olan materyalleri de satın alabilir ve intikam dolu Zula ekibiniz ile Gladyo arasındaki mücadeleye daha donanımlı şekilde katılabilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

www.zulaoyun.com adresine giderek Zula hesabınıza giriş yapın. “E-pin Yükle” seçeneğini seçtikten sonra ilgili kutucuğa e-pini girin. E-pin ile birlikte size verilen şifreyi şifre kısmına girin ve ardından “Yükle” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra e-pin kodunuz hesabınızda aktif hale gelecektir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
5.850 ZULA
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
IN GAME
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok

Zula 5.850 Altın Kodu Fiyatı

Türk yapımı kurgu oyunları arasında yer alan Zula, First Person Shooter kategorisinin favori oyunlarından biridir. Dijital oyunseverlerin yoğun ilgi gösterdiği Zula’da kahramanınızın özelliklerini geliştirmek ve oyun içeriklerini satın almak için sanal mağazadan alışveriş yapabilirsiniz. Silah geliştirme, kostüm, item ve teçhizat almak için kullanılan Zula altınları birçok farklı seçenek ile sunulur. 5.850 Zula altını oyuncuların sıkça tercih ettiği seçeneklerden biridir. Oyun pinleri ve üyelikler kategorisinde yer alan Zula altını çeşitleri ile ekibinizi kurguda öne çıkarabilir, oyun deneyiminizi geliştirebilirsiniz. Turkcell Pasaj avantajları ile sunulan Zula 5.850 oyun altını, anında hesabınıza yüklendiği için vakit kaybetmeden dilediğiniz itemleri satın almanıza olanak tanır. Oyun pinini yakından inceleyerek size uygun olan ürünü sipariş edebilirsiniz.

5.850 Zula Altını ile Karakterinizi Güçlendirin

Çevrimiçi oyun sektöründe her geçen gün popülerliği artan Zula oyununa özel olarak geliştirilen oyun pinleri In Games markası tarafından tasarlanır. Kurgu içi satın alma yöntemlerini kullanmanıza olanak tanıyan Zula 3.000 altın, 16.250 altın, 70.000 altın ve 150.000 altın çeşitleri birbirinden farklı bakiyeler sunar. Altınlar aracılığı ile dijital alanda kullanabileceğiniz oyun içeriklerini anında satın alabilirsiniz. 5.850 Zula altını kurgudaki silahları, bombaları, bıçakları, cephanelikleri ve diğer eşyaları aktif etmenize olanak tanır. Oyun içi ürünler sanal kahramanınızı ve takımınızı önemli ölçüde güçlendirmenize yardımcı olur. Platin Süngü Kasası, Altın Anahtar, Fırsat Sandığı gibi pek çok ekipman ile karşılaşmalarda üstünlük elde edebilirsiniz. Ayrıca Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe taraftarlarına özel desteleri de 5.850 zula altını ile kullanılabilir. Materyaller birbirinden farklı oyun pinleri ile satışa sunulur. Sanal oyun mağazasını ziyaret ederek ihtiyaçlarınıza uygun itemleri belirleyebilir, Zula altınlarını Turkcell Pasaj ayrıcalıklarıyla satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Zula 5.850 Altın Nasıl Kullanılır?

Kurgu oyunu için tasarlanan 5.850 altın oyun pini dijital ortamda kolay şekilde aktif edilir. Oyunun resmi internet sitesinden Zula hesabınıza giriş yaptıktan sonra işleme hemen başlayabilirsiniz. Dijital ortamdan satın alınan 5.850 Zula altını beklemenize gerek kalmadan kod ile birlikte size gönderilir. Zula hesabınızdan ‘’E-pin Yükle’’ butonuna tıkladıktan sonra ilgili alana belirtilen kodu doğru şekilde girin. Zula 5.850 altın ile birlikte size verilen şifreyi de ‘’şifre’’ kutucuğuna girerek ‘’Yükle’’ butonuna basın. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra Zula altınınız anında sisteme yüklenecektir. Kullanıma hazır şekilde sunulan altınlar, tek kullanımlıktır. Oyun mağazasından daha fazla item, kostüm ve ekipman satın almak için farklı oyun pinleri Turkcell Pasaj ayrıcalıklarıyla sizi bekler. Zula bakiyenizi kontrol ederek sanal mağaza içeriklerine göz atabilir, oyun ekipmanları arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanları satın alabilirsiniz. Saldırı ekipmanlarınızı artırarak Zula ekibiniz ile Gladyo arasındaki mücadelenin heyecanını zirveye taşıyabilirsiniz.

Avantajlı Zula 5.850 Altın Kodu Fiyatı

Zula kurgusunda kullanabileceğiniz para birimi olan Zula altını, geniş fiyat aralıkları ile karşınıza çıkabilir. Zula altını fiyatları oyun pini içindeki bakiyeye bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Zula 150.000 altın ile Zula 5.850 altın fiyatı birbirinden farklı düzeydedir. Zula 5.850 altın fiyatları için kategoriyi detaylı şekilde inceleyebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayan pini vakit kaybetmeden satın alabilirsiniz. Turkcell Pasaj ayrıcalıkları ile sunulan Zula 5.850 altını, avantajlı seçenekler ile kategori içinde sizi bekler. E-pin kodunu satın aldıktan sonra Zula hesabınıza yükleme yaparak kahramanınızın özelliklerini geliştirmeye başlayabilirsiniz. Zula altını satın alma işleminin ardından kullanıma hazırdır. Bu sayede vakit kaybetmeden kullanıma açılır ve aktif hale gelir. Birçok farklı item, deste, yetenek ve teçhizat satın almanız için elverişli olan Zula 5.850 altınını sepetinize ekleyebilirsiniz.

Daha Fazla