575 Valorant Point

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

Kendi Limitlerinizi Aşın

Valorant Points (VP), sanal oyun Valorant mağazasından item satın alımları için kullanılan bir oyun para birimidir. Valorant Points ile oyun içi geliştirmeler ve takviyeler satın alarak düşmanlarınız ile girdiğiniz çarpışmalara, daha donanımlı bir şekilde katılabilirsiniz. 575 Valorant Points ile oyun içi mağazadan ajan, silah kostümleri ve daha pek çok ürünü satın alabilirsiniz. Ayrıca Valorant Points ile savaş bileti (Battle Pass) gibi ögelere sahip olabilir ve gelişmiş bir savaş deneyimi elde edebilirsiniz. Birçok takviye ve strateji sayesinde kendi limitlerinizi, Valorant ile aşabilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir? 

İlk olarak Riot Games hesabına giriş yapın. Valorant mağazasında yer alan “Valorant Points” butonuna tıklayın. Açılan sayfada ödeme yönteminizi “Riot PIN ve Kodlar” olarak seçin. Kodunuzu kutucuğa girdikten sonra “Gönder” butonuna bastıktan sonra yükleme işleminiz başarıyla tamamlanacaktır.

Nasıl Aktif Edilir? 

Tüm bu işlemlerden sonra Valorant Points hesabınıza yüklenmiş olacaktır.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.