Zula 70.000 Altın

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

Zula Altın ile Muhteşem Setlere Sahip Olun

Zula oyun parası altın kullanarak oyun içi bıçak, cephanelik, silah, bomba, ekipman ve farklı birçok eşya satın alabilirsiniz. 70.000 Zula altını ile 10.000 materyal, % 50, % 30 ve % 15 şans artırıcı içeriğe sahip olan “Süper Yükseltme” setine sahip olabilirsiniz. Ayrıca “Garantili Platin Deste Seti, Yükseltme Seti, Süper Silah Seti ve 1500 Titanyumlu 10.000 Materyal” edinebilirsiniz. İntikam almak için doğan Zula Ekibi ile birlikte Gladyo’ya karşı sağlam ve donanımlı bir savaş sürdürebilirsiniz. Oyunu, çok daha heyecanlı ve stratejik şekilde yönetebilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

www.zulaoyun.com adresine giderek Zula hesabınıza giriş yapın. “E-pin Yükle” seçeneğini seçtikten sonra ilgili kutucuğa e-pini girin. E-pin ile birlikte size verilen şifreyi şifre kısmına girin ve ardından “Yükle” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra e-pin kodunuz hesabınızda aktif hale gelecektir. 

Teknik Özellikler

Diğer Özellikler
Uygulama Adı
Zula

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.