Google Play Hediye Kodu 100 TL

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Google Play Hediye Kodu 100 TL

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Favori Google Play Store İçeriklerine Kolayca Ulaşın

Dünyanın en çok kullanılan uygulama mağazalarından biri olan Google Play Store’da kullanabileceğiniz Google Play 100 TL ürünü, platformda yer alan e-kitap, film, uygulama ve oyun gibi satın alımlar için kolayca kullanabilirsiniz. Özel olarak oluşturulan kodu girerek bakiyeyi Google hesabınıza yansıtabilir ve Google Play ödemelerinin yanı sıra, uygulama içi satın alımlarda da bu bakiyeyi kullanabilirsiniz. Google Play 100 TL hediye kartını arkadaşlarınız ve sevdikleriniz için de satın alarak onlara sürpriz yapabilirsiniz.

Nasıl Aktive Edilir?

İlk olarak tablet veya telefonunuzdan https://play.google.com/store?hl=tr adresine gidip Google Play hesabınıza giriş yapın. Sol bölümde bulunan “Kod Kullan” butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan kutucuğa kodu doğru bir şekilde girdikten sonra bakiyeniz aktif olacaktır.

Şartlar ve Koşullar

Tabi olduğu şartların tamamını ve gizlilik politikasını görmek için play.google.com/tr-card-termsadresini ziyaret edin. Kullanıcı Türkiye'de mukim ve 13 yaşından büyük olmalıdır. Google Play kartı Google Arizona LLC (“GAZ”) tarafından verilmiştir. Kullanmak için Google Payments hesabı ve internet erişimi gereklidir. Kullanılan bakiye GAZ'nin satış ortağı olan Google Payment Corp. (“GPC”) tarafından Google Payments hesabınızda tutulur. Yalnızca Google Play'deki uygun öğeleri satın almak için kullanılabilir. Cihazlar ve bazı abonelikler kapsam dışıdır. Herhangi bir kart ücreti veya son kullanma tarihi yoktur. Kanunen zorunlu haller dışında para iadesi ve yeniden yükleme yapılamaz, paraya çevrilemez veya başka kartlar için kullanılamaz, borçlu hesaplara uygulanamaz, Google Play dışındaki bakiyelerle birleştirilemez, yeniden satılamaz, takas edilemez veya değer karşılığında devredilemez. Kartın kaybolması halinde sorumluluk kullanıcıya aittir. Yardım almak veya bakiyeyi görüntülemek için support.google.com/googleplay/go/cardhelpadresini ziyaret edin.
Bu hediye kartının kodunu yalnızca Google Play'de kullanın. Kodun talep edildiği diğer durumlarda bir dolandırıcılık girişimiyle karşı karşıya olabilirsiniz. play.google.com/giftcardscamadresini ziyaret edin.
Verilen kodu Play Store uygulamasında veya play.google.com adresinde girerek hediye kartını kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PLAY 100 TL
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
GOOGLE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok