Legends of Runeterra 4375 LoRa

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

En İyi Destelere Sahip Olun

Legends of Runeterra oyun içi deste ve çeşitli içerikler satın almak için LoRa para birimini kullanabilirsiniz. Ekstra elde edeceğiniz bu içerikler sayesinde, oyun serüvenine daha keyifli ve donanımlı bir şekilde devam edebilirsiniz. Legends of Runeterra 4375 LoRa ile “Başlangıç Desteleri, Board Kostümleri, Deste Paketleri” ve daha pek çok ögeyi satın alabilirsiniz. Düşman güçlerine karşı fark edilir bir üstünlüğe sahip olabilir ve mücadeleyi, kendi stratejileriniz ve zengin desteleriniz ile garanti altına alabilirsiniz. En iyi destelere sahip olmayı terchi edebilir ve efsane bir LoR deneyimi edinebilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

Kodu aktif hale getirmek için öncelikle oyunda sol tarafta yer alan “Mağaza” butonuna tıklayın. Yukarıda bulunan (+), sonrasında “Riot Point ve Kodlar” kısmına tıklayın. Satın almış olduğunuz e-pin kodunu girdikten sonra aktifleştirme işleminiz tamamlanacaktır.


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LEGENDS OF RUNETERRA 4400 LORA
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
RIOT
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok