Legends of Runeterra 4375 LoRa

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

En İyi Destelere Sahip Olun

Legends of Runeterra oyun içi deste ve çeşitli içerikler satın almak için LoRa para birimini kullanabilirsiniz. Ekstra elde edeceğiniz bu içerikler sayesinde, oyun serüvenine daha keyifli ve donanımlı bir şekilde devam edebilirsiniz. Legends of Runeterra 4375 LoRa ile “Başlangıç Desteleri, Board Kostümleri, Deste Paketleri” ve daha pek çok ögeyi satın alabilirsiniz. Düşman güçlerine karşı fark edilir bir üstünlüğe sahip olabilir ve mücadeleyi, kendi stratejileriniz ve zengin desteleriniz ile garanti altına alabilirsiniz. En iyi destelere sahip olmayı terchi edebilir ve efsane bir LoR deneyimi edinebilirsiniz.

Nasıl Aktif Edilir?

Kodu aktif hale getirmek için öncelikle oyunda sol tarafta yer alan “Mağaza” butonuna tıklayın. Yukarıda bulunan (+), sonrasında “Riot Point ve Kodlar” kısmına tıklayın. Satın almış olduğunuz e-pin kodunu girdikten sonra aktifleştirme işleminiz tamamlanacaktır.


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.