Mobile Legends 221 Elmas

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Mobile Legends 221 Elmas

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Elmas ile Gücünüzü İkiye Katlayın

Mobile Legends ile özel nesnelere sahip olmak için elmasları kullanabilir ve bu ayrıcalığa, avantajlı şekilde sahip olabilirsiniz. Mobile Legends 221 elmas ile savaş galibiyetlerinizi, çok daha görkemli biçimde sergileyebilirsiniz. Büyük mücadeleler sonrası kazandığınız savaşları, fark edilir kostümleriniz sayesinde daha ön plana çıkarabilirsiniz. Büyüleyici ve birbirinden renkli kıyafet ile 11 farklı suikastçı 15 farklı carry, 27 farklı savaşçı, 21 farklı büyücü, 6 farklı destek ve daha birçok şampiyona sahip olabilirsiniz. Elmas satın alarak gücünüzü, ikiye katlayabilir ve efsane zaferler elde edebilirsiniz.

Nasıl Yüklenir?

Mobil Legends Bang Bang Elmas yükleyebilmek için öncelikle Razer Gold Üyeliğiniz olmalıdır. Razer Gold TL yüklemek için gold.razer.com adresinden üyelik girişi yapın. Üyelik girişinin ardından sol üstte yer alan “GOLD” butonuna ve altında açılan “Reload Now” veya “Şimdi Yükleme Yap” sekmesine tıklayın. Yükleme alternatiflerinden “Razer Gold PIN”i seçin ve satın almış olduğunu kodu yükleme kısmına girerek “Next” butonuna tıklayın. Açılan kutucuğa cep telefonunuza gelen SMS kodunu girmeniz gerekiyor. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra gold.razer.com/gold/catalog/mobile-legends adresine gidin ve yüklemek istediğiniz elması seçin. 

Nasıl Aktif Edilir?

Karşınıza çıkan sayfada Oyun ID’nizi girip “İLERİ” butonuna tıklayın. Razer Gold Wallet seçeneğini seçtikten sonra “Alışverişi Tamamla” butonuna basın. Razer Gold Üyeliğinize giriş yapın ve telefonunuza gelen SMS kodunu ilgili alana girin. “İLERİ” butonuna bastıktan sonra yükleme işleminiz tamamlanacaktır.
Uyarı:Razer Gold üyeliğinizin ülke ayarı Türkiye bakiye işlemi TL olması gerekmektedir.Aksi taktide Razer Gold USD olarak işlem yapmanız gerekir.


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MOBİLE LEGENDS 221 ELMAS
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
MOONTON
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok