Mobile Legends 6146 Elmas

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Mobile Legends 6146 Elmas

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Oyun Keyfini İkiye Katlayın

Mobile Legends ile unutulmaz zaferlere çok daha heyecanlı ve donanımlı şekilde yol almak için elmas satın alabilir, bu yolculukta kolaylıkla ön sıralarda yer alabilirsiniz. Mobile Legends 6146 elmas, oyun içi mağazadaki ilgi çekici nesneler, kıyafetler ve ihtiyacınız olan her şey için size kaynaklık eder. Elmaslar ile karakterinizi geliştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. Ayrıcalık sağlayan birbirinden renkli kıyafetler satın alarak galibiyet ruhunu, daha fark edilir bir şekilde yansıtabilirsiniz. Karakter ve görünüş özellikleriniz ile savaş arenasında bir efsane olarak iz bırakabilirsiniz.

Nasıl Yüklenir?

Mobil Legends Bang Bang Elmas yükleyebilmek için öncelikle Razer Gold Üyeliğiniz olmalıdır. Razer Gold TL yüklemek için gold.razer.com adresinden üyelik girişi yapın. Üyelik girişinin ardından sol üstte yer alan “GOLD” butonuna ve altında açılan “Reload Now” veya “Şimdi Yükleme Yap” sekmesine tıklayın. Yükleme alternatiflerinden “Razer Gold PIN”i seçin ve satın almış olduğunu kodu yükleme kısmına girerek “Next” butonuna tıklayın. Açılan kutucuğa cep telefonunuza gelen SMS kodunu girmeniz gerekiyor. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra gold.razer.com/gold/catalog/mobile-legends adresine gidin ve yüklemek istediğiniz elması seçin. 

Nasıl Aktif Edilir?

Karşınıza çıkan sayfada Oyun ID’nizi girip “İLERİ” butonuna tıklayın. Razer Gold Wallet seçeneğini seçtikten sonra “Alışverişi Tamamla” butonuna basın. Razer Gold Üyeliğinize giriş yapın ve telefonunuza gelen SMS kodunu ilgili alana girin. “İLERİ” butonuna bastıktan sonra yükleme işleminiz tamamlanacaktır.
Uyarı:Razer Gold üyeliğinizin ülke ayarı Türkiye bakiye işlemi TL olması gerekmektedir.Aksi taktide Razer Gold USD olarak işlem yapmanız gerekir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MOBİLE LEGENDS 6146 ELMAS
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
MOONTON
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok