Nimo TV 44 Elmas

4,0
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.


Nimo TV 44 Elmas

İzleyiciler ile yayıncıları buluşturan dünya çapında yayın açılan bir platform olan Nimo ile çok daha keyifli bir izleyici deneyimi elde edebilirsiniz. Nimo içinde kullanmak üzere avantajlı elmaslar satın alarak yayıncılara destek olabilir ve kendinizi, yayında ön plana çıkarabilirsiniz. Seçeneklerden biri olan Nimo TV 44 elmas ile favori yayıncılarınıza veya yeni izleyicisi olduğunuz yayıncılara hediyeler gönderebilirsiniz. Platform üzerinden açılan yayınlarda boost yapabilir ve çok daha hızlı bir şekilde popüler olabilirsiniz. Yayıncının en sevdiği izleyicisi olma yolunda oldukça keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Nasıl Yüklenir?

İlk olarak www.nimo.tv üzerinden hesabınıza giriş yapın. Sağ bölümde yer alan avatarınıza tıklayın ve karşınıza çıkan pencereden “Elmas Al” butonuna basın. Ödeme şekli bölümünden “Gpay E-pin” seçeneğini, alt kısımdan ise yüklemek istediğiniz tutarı seçin. Alt kısımda yer alan “Şimdi Doldurma” yazısına tıklayın ve karşınıza çıkan Gpay ekranına telefon numaranızı yazıp giriş yapın. Açılacak olan yeni ekrana Epin kodunuzu girin. 

Nasıl Aktif Edilir?

Tüm bu işlemlerden sonra elmas hesabınıza yüklenmiş olacaktır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
NİMO TV 49 ELMAS
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
HUYA
4,0
1 kere puanlandı