Nimo TV 4412 Elmas

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.


En Eğlenceli Oyun Yayınlarına Kolayca Ulaşın

Nimo TV 4412 elmas sayesinde popüler oyun yayın platformu Nimo üzerinden takip ettiğiniz tüm oyun yayınlarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tablet, telefon ya da kişisel bilgisayarınız üzerinden hesabınıza giriş yaparak kolayca aktif hale getirebileceğiniz Nimo TV 4412 elmas ile kolayca istediğiniz yayınlara dahil olabilirsiniz. En sevilen bilgisayar oyunlarını, merakla beklenen espor etkinliklerini ve mobil oyunları canlı olarak takip edebilirsiniz. Nimo TV 4412 elması sevdikleriniz için bir hediye seçeneği olarak tercih edebilir ve eğlenceli zaman geçirmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Nasıl Yüklenir?

İlk olarak www.nimo.tv üzerinden hesabınıza giriş yapın. Sağ bölümde yer alan avatarınıza tıklayın ve karşınıza çıkan pencereden “Elmas Al” butonuna basın. Ödeme şekli bölümünden “Gpay E-pin” seçeneğini, alt kısımdan ise yüklemek istediğiniz tutarı seçin. Alt kısımda yer alan “Şimdi Doldurma” yazısına tıklayın ve karşınıza çıkan Gpay ekranına telefon numaranızı yazıp giriş yapın. Açılacak olan yeni ekrana Epin kodunuzu girin. 

Nasıl Aktif Edilir?

Tüm bu işlemlerden sonra elmas hesabınıza yüklenmiş olacaktır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
NİMO TV 4931 ELMAS
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
HUYA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok