Popmundo 1000 Kredi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.


Karakterinize Destek Olun!

Popmundo kredileri, karakterlerin oyunda temel ve özel ihtiyaçlarını gidermek için kullanılır. Eşya, geçici destek veya o anda karakterin ihtiyacı olan herhangi bir şey için krediler, adeta bir kurtarıcıdır. Popmundo 1000 kredi, karakterinizin oyunda tutunabilmesini ve gereksinimlerine kaynaklık etmeyi hedefler. Oyunda kariyerinizi, büyük oranda etkileyecek olaylar ile karşılaştığınız durumlar için size destek olur. Popmundo 1000 krediyi karakterinizin, mevcut durumunu değiştirmek ve oyunda belirli bir düzen oluşturmak için kullanabilirsiniz. Kariyerinizde çok daha emin adımlar atarak karakterin yolculuğunu daha heyecanlı bir hâle getirebilirsiniz. 


Nasıl Yüklenir?

Popmundo.com sitesine gidin. Üyelik girişi yaptıktan sonra üst tarafta yer alan kategoriden “Dükkan”ı seçin. Açılan sayfada “E-pin kodunu aktifleştir” linkine tıklayın. 

Nasıl Aktif Edilir?

Linke tıkladıktan sonra Popmundo Kredi veya VIP yükleme işleminiz tamamlanacaktır.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.