Popmundo 6 Aylık VIP Süresi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.


6 Aylık VIP Artıları ile Daha Özel Deneyim

Popmundo 6 Aylık VIP süresi ile normal oyunculara sunulmayan ayrıcalıkları 6 ay boyunca deneyimleyebilirsiniz. Karakter, aile bağları, sanatçı özellikleri, politika kulvarı, telefon alanlarında daha esnek fırsatlar elde edebilirsiniz. Sanatçıyla alakalı raporlara her an ulaşabilir, diğer sanatçıların ziyaretçi defterini imzalayabilir ve verileri, detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. VIP oyunculara para transferi yapabilir, VIP oyuncularla evlenebilir ve üvey ebeveynlik yapabilirsiniz. Beğendiğiniz sanatçılara, mekanlara ve şarkılara yer imi koyarak bu bölgeye daha kolay ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. VIP üyeliğe özel not defterine sahip olarak kendi notlarınızı tutabilirsiniz. Tema, başlangıç sayfası, reklam ve uyarı tercihlerinizi, dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. 

Nasıl Yüklenir?

Popmundo.com sitesine gidin. Üyelik girişi yaptıktan sonra üst tarafta yer alan kategoriden “Dükkan”ı seçin. Açılan sayfada “E-pin kodunu aktifleştir” linkine tıklayın. 

Nasıl Aktif Edilir?

Linke tıkladıktan sonra Popmundo Kredi veya VIP yükleme işleminiz tamamlanacaktır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
6 AYLIK VİP SÜRESİ
Üretim Yeri
Çin
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
POPMUNDO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok