Razer Gold 5 TL

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Diğer Satıcılar
Turkcell Pasaj Garantisi
Anında Teslim

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anında Teslim

Dijital Ürün kullanım kodunuz 1 saat içinde SMS olarak gönderilecektir.

Razer Gold Pin ile Eğlenceli Oyunları ve Popüler Uygulamaları İndirin

5 TL’lik Razer Gold pinini satın aldıktan sonra ilgili platforma giriş yaparak dilediğiniz oyunu veya oyun içi ögeyi indirebilme olanağına sahipsiniz. Satın alma işlemini onayladıktan kısa bir süre içerisinde Razer Gold’da geçerli 5 TL’lik pin hesabınıza aktarılır. Razer Gold pin ile popüler oyunları, Steam Cüzdan kodu, iTunes ve Google Play kredisi gibi ürünleri satın alabilir, eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Gold.razer.com adresinden üye girişi yapın ve sayfanın sol üst kısmında yer alan “Gold” alanına basarak “Reload Now” sekmesini seçin. Sayfada yer alan ödeme seçeneklerinden “Razer Pin”e tıklamanız ve kodu girmeniz halinde yükleme hesabınıza tanımlanmış olur.

Nasıl Aktif Edilir?

gold.razer.com adresine giderek üye girişi yapın. Üyelik girişinin ardından sol üst tarafta bulunan “GOLD”a tıklayın ve çıkan sekmede “Şimdi Yükleme Yap” veya “Reload Now” seçeneğine tıklayın. Yükleme seçenekleri arasından “Razer Gold PIN”i seçin. Kod yükleme kısmına kodunuzu girerek “Next” butonuna basın. Açılan kutucuğa cep telefonunuza gelen SMS kodunu girdikten sonra Razer Gold TL kodunuz aktif hale gelecektir.

Teknik Özellikler

Diğer Özellikler
Uygulama Adı
Razer Gold

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.