Corby SD01 Air Master Katlanabilir Drone + PSSW01 Akıllı Bileklik

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Havada Sabitleme Özelliği

Altimetre sensörü sayesinde, siz müdahale etmedikçe, havada bulunduğu noktada sabit ( asılı ) kalır. Böylelikle çok kolay bir uçuş deneyimi sağlar.

Otomatik Kalkış-İniş Özelliği

Hassas kumanda yönetimi gerektiren iniş ve kalkış manevraları tek tuş ile otopilot sayesinde yapılır. Bu sayede istediğiniz noktaya rahatça ve güvenli biçimde iniş yapabilirsiniz. Corby Drone ios ve Android işletim sistemli tüm cihazlarınız ile kumanda edilebilir. Telefon ekranına yansıyan ön kamera görüntüsü keyifli uçuş deneyimi sağlar.

PSSW01 Akıllı Bileklik

Set içerisinde bulunan PSSW01 Akıllı Bileklik, günlük adımınızı, kalorinizi, kat edilen mesafenizi ve kalp ritminizi ölçmenizi sağlayan bir akıllı bir asistan işlevi görür. Polosmart PSSW01 anlık bildirim özelliği sayesinde de telefonunuza gelen bildirimlerde size uyarı verir. Polosmart’tan teknolojik özelliklerle donatılmış benzersiz bir akıllı bileklik! IOS & Android uyumludur, uygulama üzerinden takip ve ayarlara ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
CORBY SD01 AİR MASTER KATLANABİLİR DRONE + PSSW01 AKILLI BİLEKLİK
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
RENKLİ
Marka
CORBY
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok