Dji Mavic Mini Part 4 Batarya

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Dji Mavic Mini Part 4 Batarya

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Hafif ve Şık Tasarım

Şık tasarımıyla hayranlık uyandıran Dji Mavic Mini Part 4 batarya, hafif tasarımıyla da dikkat çeker. Küçük boyutları ve hafif yapısıyla gittiğiniz her yerde size eşlik eder. 


Drone ile Muhteşem Bir Uyum   

Dji Mavic Mini Part 4 batarya, Dji Mavic Mini drone ile muhteşem bir uyum içinde çalışır. Dronenuzun pili bittiğinde bu yedek bataryayı takarak çekimlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yüksek Enerjili Bataryasıyla Kusursuz Performans 

Lityum iyon malzemeden üretilen yedek batarya, yüksek enerjili yapısıyla ön plana çıkar. Bu sayede sergilediği kusursuz performans ile size mükemmel bir deneyim sunar.

İhtiyacınız Olduğunda; 30 Dakika Uçuş Süresi Sunuyor  

Tam dolu kapasitedeyken 30 dakika uçuş süresi vadeder. Çantanızda her an bulunduracağınız bu yedek batarya, dronenunuzun bataryası bittiğinde hemen devreye girer.

Akıllı Pil Koruma Özelliğiyle Yüksek Güvenlik

Akıllı pil koruma özelliğine sahip olan Dji Mavic Mini Part 4 batarya, ekstra güvenlik sağlar. Bu sayede dronenunuzun zarar görmesini engelleyerek sizleri mutlu eder. 

Pil Yönetim Sistemi ile Daha Keyifli Uçuşlar

Bataryada bulunan dahili Dji akıllı pil yönetim sistemi, pil seviyesini her dakika gerçek zamanlı olarak takip eder. Bu teknolojisi sayesinde pil durumunu uygulamadan takip edebilmeniz için rapor eder. Böylece siz pil durumunu kafanıza takmadan uçuşa rahatça odaklanabilirsiniz.

Güçlü Pil Kapasitesiyle Üstün Performans

2400 mAh güçlü pil kapasitesiyle tüm ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verir. Dji Mavic Mini Part 4 bataryayı 24W şarj gücü ile kolayca şarj ederek hemen kullanabilirsiniz. 

Dayanıklı ve Kaliteli Tasarım 

Yüksek kalite malzemeden üretilen batarya, dayanıklı yapısıyla uzun süreli bir kullanıcı deneyimi vadeder. Güçlü yapısıyla darbe ve çarpmaların etkisini en aza indirerek üstün koruma sağlar.

Teknik Özellikler

  • Pil Kapasitesi: 2400 mAh
  • Gerilimi: 7,2 V
  • Sınırlı Şarj Gerilimi: 8,4 V
  • Maksimum Şarj Gücü: 24 W
  • Şarj Sıcaklığı: 5 °- 40 ° C (41 °- 104 ° F)

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
DJİ MAVİC MİNİ PART 4 BATARYA
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GRİ
Marka
DJI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok