DJI Mini 3 Pro

Henüz yorum yok Yorum Yaz

DJI Mini 3 Pro

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Hava Fotoğrafçılığı

Etkileyici 4K HDR video [3] ve 48MP RAW fotoğraflarla içeriğinizi bir üst düzeye taşıyın. Yakınlaştırırken bile her görüntünün zengin netliğine hayret edin. Ya da dramatik 1080p/120fps ağır çekim video ile dünya telaşlı hale gelirken işleri yavaşlatın.

Yukarı Katla ve Git

Hareket halindeki içerik oluşturucular için sorunsuz kullanım çok önemlidir. 249 g'dan daha hafif olan Mini 3 Pro, çoğu ülke ve bölgede kayıt gerektirmez. [1] Katlanabilir ve kompakt tasarım, bir sonraki yürüyüşünüzde, plaj gününüzde veya doğaçlama hafta sonu gezinizde yanınızda taşımayı da kolaylaştırır. İlham geldiğinde nefes kesici görüntüler yakalamaya hazır olun.

Hızlı Transfer

Kreasyonlarınızı paylaşmaya anında hazır olan Mini 3 Pro, 25 Mbps'ye kadar yüksek hızlı Wi-Fi indirmelerini destekler.

Kutu İçeriği

"DJI Mini 3 ProDJI RC-N1 Remote ControllerRC-N1 RC için Micro-USB to USB Type-C KabloRC-N1 RC için Micro-USB to Lightning KabloRC-N1 RC için Micro-USB to Micro-USB KabloMini 3 Pro Intelligent Flight BatteryMini 3 Pro Gimbal KoruyucuMini 3 Pro PervaneleriUSB Type-C to USB Type-C PD KabloTornavida6 x Vida"

Tatlı Hava Zamanı

34 dakikaya kadar uzayan uçuş süresiyle çevrenizi daha fazla yakalayın ve keşfedin. DJI Mini 3 Pro'nun Akıllı Uçuş Bataryası ultra hafiftir ve hava fotoğrafçılığı ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli güce sahiptir.Her uçuşun sınırlarını zorlamayı seven biriyseniz, sizi de koruduk. Intelligent Flight Battery Plus'a yükseltin ve 47 dakikaya kadar kaygısız keşfin keyfini çıkarın.

Şehirden Vadiye Temiz ve Kararlı

DJI Mini 3 Pro, DJI O3'te amiral gemisi düzeyinde bir video iletim sistemine sahiptir.12 km'ye kadar mesafelerde 1080p/30fps canlı besleme sağlar. [5] Şehir manzaralarından açık hava maceralarına kadar her zaman canlı ve güvenilir bir canlı yayınla uçun.DJI RC-N1 Uzaktan Kumanda veya yeni DJI RC ile sorunsuz uçuş ve duyarlı kontrolün keyfini çıkarın. Her iki denetleyici de 120 ms'lik ultra düşük gecikme süresinde sağlanan 18 Mbps'lik maksimum video bit hızı sunar.

Performansla Dolu

Mini 3 Pro, her uçuştan daha fazlasını elde etmek için optimize edilmiş tamamen yeni bir görünüme sahiptir. Daha büyük pervaneler, aerodinamik gövde eğimi ve güçlü bir engel algılama sistemi ile aerodinamik tasarım, uçuş süresini ve güvenliği artırır.Yeniden tasarlanan gimbal, düşük açılı çekimler ve Gerçek Dikey Çekim için daha geniş bir dönüş aralığı sunarak sonsuz yaratıcı fırsatlara olanak tanır. Bu yüz gerdirmenin her yönü, Mini'yi daha önce hiç görülmemiş yüksekliklere çıkarmak için dikkatlice düşünülmüştür.

Teknik Özellikler

Fotoğraf Çözünürlüğü
8000 X 6000
Vıdeo Çözünürlük
3840 X 2160 PIXELS
Üretim Yeri
ÇİN
Gımbel
VAR
Sd Kart Kapasite
256GB
Renk
GRİ
Max Hız
64 KPH
Maksimum Hız
25 KM/S
Ana Renk
GRİ
Kamera
VAR
Seri - Imeı
SERİ
Uzaktan Kumanda Aktarım Mesafesi
10 KM
Kumanda
VAR
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
DJI MİNİ 3 PRO
Sd Kart
YOK
Batarya
2450 MAH
Garanti Süresi
2 YIL
Ağırlık (gr)
249 GR
Orıjınal Renk
GRİ
Marka
DJI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok