Flynova UFO Drone Oyuncak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Flynova Nedir?

FlyNova, inanılmaz akrobasi hileleri ve akrobasi hareketleri yapabilen ustaca bir gizli tahrik mekanizmasına sahip, akıllara durgunluk veren bir uçan fırıldak oyuncağıdır. Sadece birkaç dakika içinde ustalaşmak kolaydır ve tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamak için tam idealdir. Her yere uçabilir, harika bir hediye olur ve can sıkıntısının mutlak tedavisidir!

Basit, Eğlenceli ve Güvenli Tasarım

FlyNova'yı özellikle çocuklar için eğlenceli ve güvenli olacak şekilde tasarladık. Kapalı tekerlek tasarımı aerodinamiktir. Döndürürken ve numaralar yaparken ellerinizi korur. Onu havada veya hareket halindeyken yakalamak kolay ve %100 güvenlidir.


Her Zaman, Her Yerde Eğlence İçin Flynova

FlyNova ile havalanmak için büyük bir alana veya çok fazla alana ihtiyacınız yok. Her yerde kontrol etmek eğlenceli ve kolaydır. Düzgün uçuş deseni (Hedefe Atış) ve bumerang etkisi ile hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Mükemmel bir arka bahçe aktivitesidir ancak iç mekanlarda da kolayca kullanılabilir. Evde, okulda veya ofiste kullanın.

Antı-drop ve Durable

Uçmak eğlencelidir ve ayrıca rahatlamak ve biraz stres atmak için harika bir yoldur. O uzun günler moralinizi bozduğunda veya bir ofis toplantısının daha sizi çıldırtacağını düşündüğünüzde, FlyNova ile bir tur atın ve zihninizi çalıştırın!

Hızlıca Havalan

FlyNova'nın gizli gücü, sihir gibi manevralar yapmasını sağlayan yerleşik jiroskopik motordan gelir. Tam olarak şarj olması için Mikro USB kablosuyla 15 dakika yeterli ve tek bir şarj size tam 10 dakikalık uçuş süresi verecektir.

Teknik Özellikler

  • Boyutlar: 11*10*5.2cm
  • Renk: Siyah, mavi, kırmızı
  • Pil Gücü: 100 mAh
  • Şarj süresi: Yaklaşık 15 dk
  • Uçuş süresi: 10 dk
  • Paket içeriği: 1 * Flynova, 1 * USB kablosu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.