Sjcam SJ6 Legend Wi-Fi 4K Aksiyon Kamerası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Sağlam Yeni SJCAM Yonga Seti

SJCAM İlk yonga setini tanıttı, SJCAM A9s.İster video ister fotoğraf çekin,A9s yongasetinin kapsama alanı vardır.

Su Geçirmez Dokunmatik Kap

Su geçirmez dokunmatik arka kap, 3 metreye kadar su geçirmezdir.SJ6 ayrıca 10 metreye kadar su geçirmez sert arka kabı ile birlikte gelir.

Mükemmel Kayıt

Çok yönlü bir 14mp Panasonic sensör ile donatılmış SJ6 Air, 24 fps'de 4k'ye kadar kayıt yapar.2.0 ”ekran, çektiğiniz görüntüleri net bir şekilde görmenizi sağlar.

Enerjiye Eşlik Et

İster konser, ister kısa film kaydediyor olun, ister arkadaşlarınız ve ailenizle toplantılar yapın,SJ6'nın harici Mikrofon uyumluluğu, Legend'inizi kullanabileceğiniz mekanları artırır.Ses seviyesinin %100 emin olmasını istediğiniz durumlar için isteğe bağlı SJCAM harici Mikrofonsevilen video çekimlerinize eşlik edecek kadar güçlü olacaktır.

Bozulma Düzeltme

SJCAM'ın Bozulma Düzeltmesi, şişkin görünüm olmadan geniş açılı videolar ve fotoğraflar çekmenizi sağlar. İşlem yapmak için 3. parti bir yazılıma gerek yoktur.

Dokun & Net Gör

Güçlü SJCAM Zone uygulaması, ayarları ve işlevleri kontrol etmenizi sağlar, Kayıtlarınızın ve fotoğraflarınızın kolay önizlemesi için hepsi bir arada gerçek zamanlı deneyim sunar. SJCAM Zone topluluğuna katılın, daha fazla arkadaşla tanışın, harika anlarınızı paylaşın. 

FLY'DE FOTOĞRAF DÜZENLE 

Ayarlamalar yapmak için 3. taraf yazılım editörlerine gerek yoktur.Kırpma, Döndürme, Parlaklığı ve Kontrastı Değiştirme ve çok daha fazlası.SJCAM ZONE ihtiyacınız olan tek şey.

Düşük Işık Modu Efsane Havali

Seçenek açık olduğunda,düşük ışıkta, parlaklığı artırmak içinuygun damla çerçevesinden geçecek,seçenek kapandığında, kare hızı dengesinikorumak için düşük aydınlatma, ancakparlaklık karanlık olacaktır. faydalıdır.İster bisiklet, FPV veya motorda SJ6 LEGEND kullanarak kayıt yapıyor olun, Gyro videonuzu çok daha pürüzsüz hale getirecektir.

Harekette Şıklık Var

Hareket stabilizasyonu yoldaki tümsekleri yuvarlar. Video çekerken Gyro'yu açın. Gyro, yukarı ve aşağı hareket olduğunda video çekerken.

Özellikler

  • 4K aksiyon kamerası

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.