Sjcam SJ6 Legend Wi-Fi 4K Aksiyon Kamerası

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Sjcam SJ6 Legend Wi-Fi 4K Aksiyon Kamerası

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Sağlam Yeni SJCAM Yonga Seti

SJCAM İlk yonga setini tanıttı, SJCAM A9s.İster video ister fotoğraf çekin,A9s yongasetinin kapsama alanı vardır.

Su Geçirmez Dokunmatik Kap

Su geçirmez dokunmatik arka kap, 3 metreye kadar su geçirmezdir.SJ6 ayrıca 10 metreye kadar su geçirmez sert arka kabı ile birlikte gelir.

Mükemmel Kayıt

Çok yönlü bir 14mp Panasonic sensör ile donatılmış SJ6 Air, 24 fps'de 4k'ye kadar kayıt yapar.2.0 ”ekran, çektiğiniz görüntüleri net bir şekilde görmenizi sağlar.

Enerjiye Eşlik Et

İster konser, ister kısa film kaydediyor olun, ister arkadaşlarınız ve ailenizle toplantılar yapın,SJ6'nın harici Mikrofon uyumluluğu, Legend'inizi kullanabileceğiniz mekanları artırır.Ses seviyesinin %100 emin olmasını istediğiniz durumlar için isteğe bağlı SJCAM harici Mikrofonsevilen video çekimlerinize eşlik edecek kadar güçlü olacaktır.

Bozulma Düzeltme

SJCAM'ın Bozulma Düzeltmesi, şişkin görünüm olmadan geniş açılı videolar ve fotoğraflar çekmenizi sağlar. İşlem yapmak için 3. parti bir yazılıma gerek yoktur.

Dokun & Net Gör

Güçlü SJCAM Zone uygulaması, ayarları ve işlevleri kontrol etmenizi sağlar, Kayıtlarınızın ve fotoğraflarınızın kolay önizlemesi için hepsi bir arada gerçek zamanlı deneyim sunar. SJCAM Zone topluluğuna katılın, daha fazla arkadaşla tanışın, harika anlarınızı paylaşın. 

FLY'DE FOTOĞRAF DÜZENLE 

Ayarlamalar yapmak için 3. taraf yazılım editörlerine gerek yoktur.Kırpma, Döndürme, Parlaklığı ve Kontrastı Değiştirme ve çok daha fazlası.SJCAM ZONE ihtiyacınız olan tek şey.

Düşük Işık Modu Efsane Havali

Seçenek açık olduğunda,düşük ışıkta, parlaklığı artırmak içinuygun damla çerçevesinden geçecek,seçenek kapandığında, kare hızı dengesinikorumak için düşük aydınlatma, ancakparlaklık karanlık olacaktır. faydalıdır.İster bisiklet, FPV veya motorda SJ6 LEGEND kullanarak kayıt yapıyor olun, Gyro videonuzu çok daha pürüzsüz hale getirecektir.

Harekette Şıklık Var

Hareket stabilizasyonu yoldaki tümsekleri yuvarlar. Video çekerken Gyro'yu açın. Gyro, yukarı ve aşağı hareket olduğunda video çekerken.

Özellikler

  • 4K aksiyon kamerası

Teknik Özellikler

Seri - Imeı
SERİ
Hoparlör
VAR
Üretim Yeri
Çin
Vıdeo Çözünürlük
4K
Fotoğraf Çözünürlüğü
16MP 4608*3456
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Dahili Hafıza
32GB
Ürün Model Adı
SJ6 LEGEND
Optik Zoom
YOK
Ana Renk
SİYAH
Suya Dayanıklılık
IP 53
Garanti Süresi
2 YIL
Gece Görüşü
YOK
Orıjınal Renk
SİYAH
Mikrofon
VAR
Marka
SJCAM
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok