Sony A6100 16-50 mm F3.5-5.6 Lensli Kit

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Hayatın En Mükemmel Anlarını Yakalayın

Sony Alpha 6100 Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesi 16-50 mm lensiyle her koşulda en mükemmel kareyi yakalamanıza ve vizyonunuzu tüm dünyayla tek adımda paylaşmanıza yardımcı olur. Hiçbir anı kaçırmamanız için geliştirilen BIONZ X İşlemci, tam çerçeve fotoğraf makinesinin çarpıcı görüntü kalitesini ve hızını sunar. Tüm deneyimlerinizi ölümsüz hale getirmek ve gözün gördüğü kadar canlı bir şekilde paylaşmak için Wi-Fi ve NFC bağlantı desteklerinden yararlanabilirsiniz. Sony A6100 with 16-50 mm Lens ile en sıradan detayları bile dramatik hikayelere dönüştürebilirsiniz.

Hareket Halindeki Hiçbir Detayı Kaçırmayın

Yapay zekâ algoritmaları çerçevesinde geliştirilen Gerçek Zamanlı Takip sistemine sahip Sony A6100, en sevdiğiniz futbol maçını izlerken veya günlük hayatta hızla akıp geçen detayları görüntülerken mükemmel sabit odaklama özelliği sunar. Gerçek Zamanlı Göz Takip AF teknolojisi, hareket halinde, arkadan nesne geçerken veya aşağı bakarken bile en kaliteli portreleri çekebilmenize imkan verir. Doğada vakit geçirmekten ve vahşi hayatı görüntülemekten keyif alanlar, 8 fps'ye kadar deklanşör gürültüsü olmadan sürekli çekim yapabilirler.Gözün Gördüğü Kadar Net Görüntü Performansı

Sony A6100 Kit 16-50 mm fotoğraf makinesi, üstün çözünürlük ve doğal görüntü performansı için APS-C sensör ve 24,2 MP kamera performansı sunar. Yeni nesil görüntü işleme teknolojisine sahip BIONZ XTM  işlemci, gözün gördüğü kadar net, doğal ve yüksek çözünürlüklü görüntüler elde etmenize yardımcı olur.  Fotoğraflar için ISO 51200'e kadar genişletilmiş ISO duyarlılığı sayesinde, en düşük ışık koşullarında bile tüm detayları ve incelikleri yakalayabilirsiniz.


4K Kalitesinde Etkileyici Filmler Kaydedin

Sony A6100, yüksek ayrıntı, olağanüstü derinlik, gerçekçi detay ve pürüzsüzlük kapasitesiyle 4K görüntüler kaydetmenize izin verir. Aşamalı ve kontrast algılamalı hibrit AF, hızlı, net ve kararlı takip performansı sunarak her anı yakalamanızı sağlar. Ayrıca, PC üzerinde ham verileri işlemenize gerek kalmadan 5 kata kadar ağır ve 60 kata kadar hızlı çekim yaparak dramatik ve sanatsal filmler kaydedebilirsiniz.

Mükemmel Selfie ve Vlog Deneyimleri

A6100, her koşulda kendi kadrajınızı kolay bir şekilde oluşturabilmeniz için yukarı ve aşağı eğilebilen LCD ekrana sahiptir. Yukarıya 180 derece ve aşağıya 74 derece eğilebilen özel dokunmatik ekran, etrafınızdaki tüm ayrıntıları yakalamanıza izin verir. Dokunmatik Odaklama teknolojisi ise yalnızca ekrana dokunarak otomatik şekilde takibe başlar. A6100 sayesinde mükemmel selfie ve vloglar için artık kimseye ihtiyacınız yok!


Kolay ve Kişiselleştirilebilir Arayüz

Sony Alpha 6100’ün esnek kontrol ayarları, 8 adet tuşu ve 89 farklı çekim işlemini kendi tercihleriniz doğrultusunda yönetebilmenizi sağlar. Menüm özelliği ise yaklaşık 30 farklı öge kaydetmenize izin vererek kendi arayüzünüzü oluşturmanıza yardımcı olur. Hayatın yoğun temposunda hiçbir anı kaçırmamak için hızlı erişim menüsü yaratarak sık kullandığınız işlemleri atayabilirsiniz.

Fotoğrafçılığınızı Geliştiren Remote Uygulamalar

A6100, gerçekleştirdiğiniz tüm çekimleri aynı anda PC üzerinden kontrol etmeniz için Imaging Edge masaüstü uygulamalarını sunar. Uzaktan kontrol işlevini aktivite eden uygulamalar sayesinde RAW dosyalarınızı kolayca yönetebilir ve zaman kaybetmeden düzenleyebilirsiniz.


Sosyal Medyanın Nabzını Tutun

Tüm özellikleriyle son teknolojilere adapte olmanız için optimize edilen Sony Alpha 6100 Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesi, çektiğiniz fotoğraf veya videoları tekrar düzenlemeye gerek kalmadan anında sosyal medyaya yüklemenize izin verir. Popüler sosyal ağların 1:1 en/boy oranına uygun kırpma özellikleri sayesinde geç kalmadan maceralarınızı tüm dünyaya duyurabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Marka: Sony
 • Model: A6100 16-50 mm F3.5-5.6 Lensli Kit
 • Kamera Biçimi: Tam Çerçeve
 • Piksel: 24,2 MP
 • Lens Bağlantısı: Sony E Mount
 • Monitör Türü: 7,5 cm (3,0 tipi) Geniş Tip TFT
 • Vizör Tipi: 1,0 cm (0,39 tipi) Elektronik Vizör (renkli)
 • Görüntü Sabitleme: Sensör Kaydırma, 5 Eksenli
 • Sensör Tipi: APS-C tipi (23,5 x 15,6 mm), Exmor CMOS sensör
 • Pil Ömrü: Yaklaşık 380 çekim (Vizör) / Yaklaşık 420 çekim (LCD monitör)
 • Odak Türü: Otomatik ve Manuel Odaklama
 • Görüntü Dosyası Biçimi: JPEG, Ham
 • Bit Derinliği: 14-Bit
 • Bağlantı: Bluetooth, Wi-Fi

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.