Instax Wide Link Akıllı Telefon Yazıcısı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Instax Wide Link Taşınabilir Yazıcı

Instax Wide Link, minimal boyutu sayesinde evde, ofiste ve seyahat ederken çektiğiniz dijital fotoğrafların çıktısını alabileceğiniz kompakt bir mobil yazıcıdır. Dijital olarak sakladığınız fotoğrafları bastırıp hediye etmenizi ve muhafaza etmenizi sağlayan yazıcı ile tüm anılarınızı nostaljik bir albüm haline getirebilirsiniz.

Herkesin Sığdığı Mükemmel Fotoğraflar

Instax Wide yazıcı, en-boy oranı ile daha geniş baskılar elde etmenize olanak tanır. Bu sayede fotoğrafa daha geniş bir manzara ve daha çok arkadaş sığdırabilirsiniz.

Saniyeler Süren Hızlı Baskı

Her bir filmi sadece 12 saniyede basarak kategorisinin en hızlısı olan Wide Link, parlak ve dayanıklı 62 x 99 mm dikdörtgen şeklinde film basabilir. Android ve iOS telefonlarla uyumlu mobil yazıcı ile akıllı telefonlar ve dijital fotoğraf makinelerinden Bluetooth bağlantı ile çıktı alabilirsiniz.

Fotoğraflara Ses Ekleme Modu

Ses kaydetme modu olan yazıcıyı kullanarak fotoğraflarınıza QR kod şeklinde ses kaydı veya bir müzik parçasını ekleyebilir, sevdiklerinize mesajlar bırakabilirsiniz. Bunun için sadece modu açıp yönergeleri takip etmeniz yeterlidir. Fotoğraflardaki kodu ise herhangi bir kod okuyucu ile tekrar dinleyebilirsiniz.

Çoklu Baskı Seçeneği

Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan akıllı yazıcı ile zahmetsiz bir şekilde son yazdırdığınız fotoğraf için cihazı ters çevirip düğmeye basmanız yeterlidir. Bu sayede çıktısını aldığınız son fotoğrafı dilediğiniz kadar yazdırabilirsiniz.

Videolardan Sahne Baskısı

Video görüntülerinizden ya da filmlerden beğendiğiniz sahneleri yazdırabilir, üzerlerinde renk ayarları yapabilir ve çıkartmalarla eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Uzun Pil Ömrü ile Kesintisiz Baskı

Wide Link yazıcının dayanıklı ve kolay tükenmeyen pili sayesinde yolculuklar ve geziler için şarjı düşünmek zorunda kalmazsınız. Dolu bir batarya ile 100 adede kadar geniş fotoğraf çıktısı alabilir, şarjınız tükendiğinde ise 80-120 dakika içerisinde tamamen doldurabilirsiniz.

Kolaj Baskı ve Düzenleme

Uygulama ile sahip olacağınız özelliklerden biri olan kolaj baskı, aralarından seçim yapamadığınız fotoğraflarınızı birleştirmeye ve üzerinde çeşitli değişiklikler yapmaya izin verir. Ayrıca tüm fotoğraflarınıza çizim ve metinler ekleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Instax Yazıcı Modeli: Instax Wide Link
  • Bağlantı Türü: Bluetooth
  • Görüntü: 62 x 99 mm
  • Pil Tipi: Şarj Edilebilir Dahili Lityum İyon Pil
  • Ağırlık: 340 gr
  • Boyutlar: 139mm × 127.5mm × 33.7mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
INSTAX WİDE LİNK AKILLI TELEFON YAZICISI
Baskı Rengi
RENKLİ
Üretim Yeri
Japonya
Tarayıcı Özelliği
VAR
Fotokopi Özelliği
YOK
Baskı Tekniği
INSTAX
Kartuş/toner Tipi
TONER
Baskı Hızı (sayfa/dk)
BELİRTİLMEMİŞ
Wi-fi Desteği
VAR
Bluetooth
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Kağıt Kapasitesi
BELİRTİLMEMİŞ
Kartuş/ Toner Adedi
YOK
Marka
INSTAX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok