Kodak Fotoğraf Kağıdı 230 gr 10X15 100 Adet

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Uzun Yıllar Süren Kullanım

Kodak, üstün kalitesini uzun yıllar boyu devam ettirir. Fotoğraf kağıtları sayesinde anılarınızı ömür boyu saklayabilirsiniz. Beklentilerinizi tamamen karşılayan fotoğraf kağıtları, seneler boyunca aynı kalitede kalır.

Anında Kuruyan Fotoğraflar

Kodak 230 gram fotoğraf kağıdı, fotoğrafınızı bastığınız anda hemen kurur ve sizi bekletmez. Çerçeveletmek veya paylaşmak için anında hazır hale gelir.

Daha Canlı Renkler

Özel renk ve fotoğraf teknolojisine sahip olan Kodak 230 gr 10x15 fotoğraf kağıdı, özel fotoğraflarınızı ve renklerini hiçbir fark olmadan elde etmenize imkan verir.

Anılarınızı Sergilemek için İdeal

Kodak 230 gr fotoğraf kağıtları, fotoğraf albümleriniz ve resim çerçevelerinde kullanacağınız fotoğraflar için idealdir. Yüksek kalite ile siz anılarınızı gönül rahatlığı ile sergileyebilirsiniz.

Üstün Teknoloji

Üstün bir performans sergileyen Kodak 230 gram fotoğraf kağıdının en hızlı şekilde kurumasının altında yatan, daha hızlı mürekkep emme teknolojisi ile üretilmiş olmasıdır.

Düşünülmüş Detaylar

Kodak fotoğraf kağıdı, sahip olduğu üstün özelliklerin yanında, parlak bir baskı için üretilen yüksek parlak yüzeye sahiptir. Böylece fotoğraflarınız, bastığınızda oldukça parlak ve canlı görünüme sahip olur.

Oldukça Uyumlu

Kodak fotoğraf kağıtları, evrensel bir uyuma sahiptir. Bu sayede herhangi bir mürekkep ve püskürtmeli yazıcı ile kullanabilmeniz mümkündür.

İdeal Boyutlar

Kodak 230 gram fotoğraf kağıtları, sahip olduğu 10x15 boyutları ile albümlerinizde ve çerçevelerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz ideal boyutlardadır.

Teknik Özellikler

  • Marka: Kodak
  • Model: Fotoğraf Kağıdı
  • Yoğunluk: 230 gram
  • Boyut: 10x15

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.