Kodak Fotoğraf Kağıdı 230 gr 13x18 cm 100 Adet

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Leke Tutmayan Yüzey

Parmak izi bırakmayan üst yüzeyi, pürüzsüz yüzeyiyle fotoğrafı birebir yansıtır ve leke tutmayan yapısıyla kaliteli görünümünü uzun süre muhafaza eder.

Yüksek Parlaklık

Parlak yüzeyli fotoğraf kağıdı, çekimlerinizi oldukça profesyonel bir hale getirir. Böylece dikkat çeken fotoğrafların kalitesini tam anlamıyla yansıtır. Mat ve donuk bir görünüme sebep olmaz.

Üst Segment Kalite

230 gr Kodak fotoğraf kağıdı, birinci kalite hamuru ve ağırlığı ile üstün kaliteyi ayaklarınıza taşır. 10.5 milyon mil kalınlığı ile kırılma, yamulma gibi deformasyonlara karşı yüksek koruma gösterir. Kodak fotoğraf kağıdı, su ile teması halinde deforme olmaz. Bu sayede fotoğraf baskısını bozmayarak yapısını korur.

Kullanışlı Ebatlar

13x18 boyutundaki ebatlarıyla anılarınızı duvar panolarınızda, kişisel albümlerinizde veya çerçevelerde dilediğiniz gibi saklayabilmenize imkan verir. Portatif formları ile geniş bir kullanım alanı sunar. Bununla birlikte evrensel tasarımıyla herhangi bir baskı makinesi ile kullanabilmenize imkan sunar. Böylelikle kullanım alanını sınırlamaz.

Profesyonel Deneyim

Kodak 13x18 fotoğraf kağıdı, beyazlık düzeyi ve dokusu ile en profesyonel çekimlerinize eşlik eder. Baskı anında çok kısa bir sürede kuruyarak çerçevelere hemen yerleştirebilmenize yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Marka: Kodak
  • Model: Fotoğraf Kağıdı
  • Ebat: 13x18
  • Adet: 100
  • Ağırlık: 230 g

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
230GR 13X18-100 AD.FOTOĞRAF KAĞIDI
Üretim Yeri
ABD
Uyumlu Model 1
YOK
Uyumlu Model 2
YOK
Uyumlu Model 3
YOK
Diğer Uyumlu Modeller
YOK
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
YOK
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
KODAK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok