Gopro Hero8 Koruma ve Dalış Kamera Kutusu

5,0

Gopro Hero8 Koruma ve Dalış Kamera Kutusu

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Zarif Görünümlü Kamera Kutusu

GoPro Hero8 için dayanıklı muhafaza imkânı sunan GoPro Hero8 Koruma ve Dalış Kamera Kutusu, hafif ve ince tasarımıyla GoPro’nuzu kolay taşınabilir kılar. Modeli sabitlemeniz için de ideal bir ürün olan set sayesinde GoPro cihazınız daha sağlam bir hâle gelir.

Su Altında Olağanüstü Çekimler

GoPro Hero 8 protection 60 metreye kadar su geçirmeyen tasarımıyla su altında çekim yapmayı sevenler için en ideal ürünler arasında yer alır. Kameranızı çevre şartlarından ve sudan koruyan ürün, her koşulda aksiyonun içinde kalmanızı sağlar.

Güçlü Koruma Performansı

Derin dalışlar ve ekstrem spor aktivitelerinde güçlü koruma performansı için geliştirilen ürün, kameranızı kum, toz, küçük kaya parçaları ve çamurdan korur. Sadece çekime odaklanmanız için geliştirilen tasarım sayesinde en heyecanlı anlarınızı gönül rahatlığıyla ölümsüzleştirebilirsiniz.

Düz Kesim Cam Lens ile Su Altında Bile Net Görüntüler

Model üstün GoPro çekim kalitesini destekleyecek özelliklerle donatılır. Söz konusu özelliklerden biri de ürünün suyun altında ya da üstünde en üst seviyede çekim keskinliği sunan düz kesim cam lensidir.

Pratik Kullanım Avantajı

GoPro Hero8 kameranız koruma ürününün içindeyken kamera ayarlarında değişiklik yapmanız gerekebilir. GoPro Hero8 koruma, bu gibi durumlarda kameranın dokunmatik ekranına erişim imkânı tanıyarak kullanıcı deneyimine katkıda bulunur.

Karada Ses Kontrolü İçin iskelet Yapı

Ürün tamamen kapalı bir yapıya sahip olduğu için, önemli GoPro Hero8 Black özellikleri arasında yer alan ses seviyesi minimuma iner. Modelin tasarımı karada yaptığınız çekimlerde mikrofonu açabilmeniz için tercihe bağlı bir iskelet arka kapıya sahiptir. İskelet arka kapı koruma ya da su geçirmezliği desteklemediği için sadece karada kullanım içindir.

Kullanıcı ve Bütçe Dostu Yaklaşım

Koruma ve dalış kamera kutusu olarak tasarlanan model, kullanıcı dostu fiyat yaklaşımıyla beğeni kazanır. Sevdiklerinizin ekstrem spor aktivitelerinde yaşadıklarınızı sizin gözünüzden görmesini sağlayan GoPro’nuz için maksimum koruma sağlayan ürün, aksiyon kameranızı uzun yıllar kullanmanızı mümkün kılar.

Hafif Yapısıyla Ekstra Ağırlık Yapmayan Dayanıklı Yapı

Ürünün tasarımında en kaliteli materyaller kullanılır. Alüminyum, EVA, silikon, PC ve cam bileşenlerden oluşan model sadece 73 g’lık ağırlığıyla size yük olmaz.

Teknik Özellikler

  • Boyutlar: 8,0 x 7,8 x 4,1 cm
  • Ağırlık: 73 g
  • Su geçirmezlik: 60 metreye kadar
  • Materyal: Alüminyum, EVA, silikon, PC, cam

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı