GoPro Hero9 Media Mod

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


İstemediğiniz Seslere Geçit Yok

GoPro Hero9 için tasarlanan GoPro Media Mod (Hero9 Black), dahili mikrofonuyla kristal netliğinde ses deneyimi için rüzgâr ve ortam seslerini en düşük seviyeye indirir. Canlı yayın, Vlog oluşturma ve hayallerinizdeki çok daha fazla şey için geliştirilen ürün sayesinde GoPro cihazınız tam bir prodüksiyon merkezine dönüşür.

Gelişmiş Ses Deneyimi İçin GoPro Media Mod

Modelde gelişmiş ses deneyimi için yerleşik bir yönlü mikrofon bulunur. GoPro Media Mod for Hero9 Black 3,5 mm mikrofon bağlantı noktasıyla harici bir mikrofon eklemenizi de mümkün kılar.

Cold-shoe Bağlantı Yuvasıyla Pratik Kullanıcı Deneyimi

Üründe en sevdiğiniz ışıkları, LCD ekranları ve mikrofonları takabilmeniz için iki cold-shoe bağlantı yuvası bulunur. Modelde yer alan HDMI çıkış bağlantı noktası, çektiğiniz görüntüleri daha büyük ekranlarda izleyebilmenizi sağlar.

Dayanıklı ve Ergonomik Yapı

GoPro Media Mod, sağlamlığı sayesinde en zorlu hava koşullarında bile dayanıklılık gösterir. Modelin sıra dışı kompakt sarma tasarımı, taşınabilir genişletme imkânıyla birlikte GoPro cihazınızın ergonomik şekilde kullanılabilmesini sağlar.

Çıkarılabilir Köpük Mikrofon Kapağı

Media Mod çıkarılabilir köpük mikrofon kapağı sayesinde rüzgârı 32 km/h hızına kadar bastırabilir. En hareketli anlarınıza tanıklık eden GoPro cihazınızın ses deneyimi, GoPro Media Mod (Hero9 Black) sayesinde üst seviyelere taşınır.

Kolay ve Güvenli Kullanım

Model, GoPro’nun montajını kolaylaştırmak üzere tasarlanır. Pratik şekilde Media Mod içerisine yerleştirilebilen GoPro, güvenli bir kullanıcı deneyimi sunar.

Kullanıcı ve Bütçe Dostu Yaklaşım

GoPro Display modu ve Light mod için geliştirilen GoPro Media Mod, üçüncü taraf aksesuarlarıyla birlikte kullanılabilen kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir. Ürün, bütçe dostu fiyat aralığıyla büyük beğeni kazanır.

Aksiyona Korkmadan Yaklaşın

En hareketleri anlarınızı kaydeden GoPro Hero9’a daha iyi bir ses deneyimi için eşlik eden GoPro Media Mod, darbeye dayanıklı yapısıyla uzun ömürlüdür. Hafif ve dayanıklı bir yapıya sahip olan GoPro Media Mod, aksiyona yaklaşabilmenize imkân tanır.

Teknik Özellikler

  • Yerleşik yönlü mikrofon: Var
  • Harici mikrofon bağlantı noktası: 3,5 mm
  • USB bağlantı noktası: USB Type-C
  • HDMI bağlantı noktası: Var
  • Aksesuar montajı: İki adet cold-shoe

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok