GP A76 LR44 1.5V Alkalin Düğme Pil 10'lu Kart

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Performansta Uzun Ömürlü Pil Kullanımı

Fotoğraf makinesi, hesap makinesi ve diğer anahtarsız giriş sistemlerine sahip olan elektronik cihazlara güç sağlamak amacıyla üretilen GP A76 LR44 1.5V Alkalin Düğme Pil 10'lu Kart, kalite ve işlevselliği bir arada sunar. Güçlü düğme hücreleriyle kesintisiz enerji sunarken uzun ömürlü bir kullanım vaat eder.  

Elektronik Cihazlarda Güvenli Kullanım

GP A76 LR44 1.5V Alkalin Düğme Pil 10'lu Kart, saat, güvenlik cihazları, tıbbi cihazlar ve diğer küçük elektronik aletler için yüksek performanslı güç iletimi sağlar. Kaliteli materyallerden üretilen bu piller, cihazınızı sorunsuz ve güvenilir bir şekilde çalıştırır.

Özel Depolama Teknolojisine Sahip Alkalin Piller

Kullanılmayan gücü uzun süre depolayan özel bir depolama teknolojisine sahip bu alkalin piller, 110 mAh nominal kapasitesi ile bataryanın boşalma süresini uzatır.

Etkili, Küçük ve Ekonomik

11,6 mm çapa ve 5,4 mm yüksekliğe sahip GP A76 LR44 1.5V Alkalin Düğme Pil 10'lu Kart, küçük ve etkili yapısının yanı sıra 10’lu paketiyle ekonominize katkıda bulunur.

Elektronik Cihazlarınız İçin Güvenilir Batarya

Markanın kendi adına ürettiği orijinal materyalleriyle tasarlanan GP A76 LR44 1.5V Alkalin Düğme Pil 10'lu Kart, uyumlu olan tüm elektronik cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz kaliteli ve güvenli bir bataryadır.

Geniş Sıcaklık Aralığı

GP A76 LR44 1.5V Alkalin Düğme Pil 10'lu Kart, +60°C ile -20°C geniş sıcaklık aralığında çalışma özelliğine sahiptir.

Çevresel Sürdürülebilirlik İçin Tasarlanan Piller

Çevresel sürdürülebilirlik teknolojisiyle üretilen bu piller civa içermeyen yapısıyla çevreye duyarlıdır.

Dengeli Çalışma Voltajı

Dengeli çalışma voltajına sahip GP A76 LR44 1.5V Alkalin Düğme Pil 10'lu Kart, elektronik cihazlarınızı güvenle çalıştırır. Maksimum kullanımda dahi cihazlarınızın zarar görmeden çalışmasını sağlar.

Teknik Özellikler

  • Boyutlar: 11,6 x 11,6 x 5,4 cm; 3 gram
  • 110 mAh Nominal Kapasite
  • Ağırlık: 0,01 gr
  • Çalışma Sıcaklığı: +60°C ile -20°C Arası
  • Cıva İçermez
  • Dengeli Çalışma Voltajı
  • Uzun Ömürlü
  • Güvenilir Performans

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.