GP CR123A 3V Lityum Pil

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

GP Lityum Pilleri ile Ekstra Dayanıklılık

Özel CR123A piller lityum içerir, bu da sizi asla yarı yolda bırakmayacağı anlamına gelir. Bu nedenle günlük yaşamda, daha çok enerjiye ihtiyaç duyan ve uzun süre çalışması gereken cihazlar için idealdir.

Yüksek Performanslı CR123A Pil

Kullanıldığı cihazın gerçek performansını ortaya çıkaran lityum pil, bitene kadar aynı şekilde çalışır ve yavaşlamaya sebep olmaz. Böylece pillerden maksimum verim alabilir ve enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Zorlu Koşullarda Kararlı Performans

-40 °C ile 60 °C arasındaki sıcaklıklara dayanabilen malzemesi ve yapısı ile öne çıkan lityum pil, dağcılık, trekking, kampçılık ya da daha ekstrem açık hava aktivitelerinde kullanmak için idealdir.

Uzun Ömür Garantisi

Kararlılık ve maksimum performans odaklı üretilen piller, minimum 10 yıl kullanım ömrü vadeder. Üretildiği andan itibaren rafta ne kadar beklediğinin bir önemi olmaksızın kapasitesinden hiçbir şey kaybetmez ve paketi açtığınız an 1500 mAh doluluk ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sızıntı Korumalı Tasarım

Hava veya cihaz sıcaklığına bağlı ve ekstra enerji yüklenmelerine karşı sızıntı korumalı olarak üretilip test edilmiştir. Bu sayede kullanım ömrü boyunca cihazınız için endişelenmenize gerek kalmaz ve güvenle tercih edebilirsiniz.

Çevre Dostu Duyarlı Malzeme

Cıva kullanılmadan üretilen lityum piller hem çevreye duyarlı hem de kullanıcı dostudur.

Enerji ve Bütçe Tasarrufu

Kamera sistemlerindeki gaz, duman, sıcaklık, sel, kırık cam ve hareket sensörleri, tıbbi cihazlar, kompakt kameralar ve alıcı-vericiler yüksek performanslı GP piller olmadan çalışmaz ve uzun süre aynı performans göstermezler. Birden fazla pilin sağladığı enerjiyi tek başına karşılar ve böylece tasarruf yapmanıza olanak tanır.

1500 mAh ile Kesintisiz Enerji

1500 mAh enerji ve 3V gücü sayesinde çok enerji sarf eden cihazları dahi günlerce ve haftalarca kesintisiz çalıştırabilecek şekilde üretilmiştir.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Tek kullanımlık
  • Kapasite: 1500 mAh
  • Batarya voltajı: 3 V
  • Pil türü: Li (lityum)

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GP LİTYUM CR123A BOY 3V PİL TEKLİ KART
Ağırlık (gr)
22 GR
Orıjınal Renk
SİYAH
Marka
GP BATTERIES
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok