GP E411 USB AA-AAA 4'lü Şarj Cihazı (Pilsiz)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı Bir Şekilde Şarj Özelliği Sunar

Şarj edilebilir pillerinizi hızlı bir şekilde şarj ederek ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlar. Elektronik cihazlarınızın kesintisiz olarak çalışmasına yardımcı olur.

Aynı Anda 4 Pili Şarj Edebilme Avantajı

Şarj kiti sayesinde aynı anda 4 adet pili şarj edebilirsiniz. Bu sayede çocuklarınızın oyuncaklarını, radyo, el feneri veya kumandanızı yeniden çalıştırabilirsiniz.

Son Teknoloji Şarj Kiti

Şarj kablosu ve şarj başlığıyla son teknoloji kullanılarak üretilen bir alettir. Diğer mobil cihazlarınızla kolaylıkla bağlantı kurup, şarj olmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz her yerde güvenle kullanabilirsiniz.

Yüksek Performans

Güçlü performans özelliği ile cihazlarınıza zarar vermeden kullanmanız için üretilir. Şarj cihazını aldıktan sonra pillerinizi takıp hemen şarj etmeye başlayabilirsiniz. Taşınabilir yapıda olması sayesinde dışarıda da kullanma şansı sunar.

Sağlam ve Dayanıklı

Gp markasının kalitesiyle üretilen şarj kitinin sağlam ve dayanıklı bir yapısı vardır. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

Tasarruflu Kullanım İmkanı

Tasarruflu kullanım imkanı yaşatarak güçlü bir enerji verir. Hızlı şarj özelliği ile hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur.

Usb Bağlantı İmkanı

Usb bağlantı imkanı sunduğu farklı marka cihazlarla kullanılabilir. Performans kalitesini arttırarak kısa sürede hazır olmasını sağlar. Mobil cihazlarınızın hepsinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Fonksiyonel Kullanım Şansı

Şarj kitini bir defa satın aldıktan sonra yeniden pil almanıza gerek olmaz. Pilleri her defasında yeniden doldurup istediğiniz cihazı çalıştırmak için kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Şarj Aleti Modeli: E411
  • Aynı Anda Şarj Edilebilen Pil Sayısı: 4
  • Pil Türü: Ni-Mh

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GP E411 USB AA-AAA 4'LÜ ŞARJ CİHAZI PİLSİZ
Ağırlık (gr)
59 GR
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
BEYAZ
Marka
GP BATTERIES
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok