GP Greencell 13G Çinko Karbon Büyük Pil 2’li Kart

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Günlük Enerji İhtiyaçları için En İyisi

Çalışmak için ortalama enerjiye ihtiyaç duyan tüm elektronik cihazlarınız için ideal bir kullanım sunan GP Greencell çinko karbon pil, 1,5 Volt enerji ile çalışır.

Uzun Süreli Kullanım

Özellikle gece feneri ve saat gibi günlük yaşamda sıkça kullanılan ve enerji gerektiren ev aletleri için idealdir. Tek pilde uzun süre kullanım vadeder.

Küçük Boyutlarda Yüksek Performans

5 x 2.62 x 2.62 cm boyutlarında ve 60 gram ağırlığında olan GP Greencell çinko karbon pil, küçük boyutları ve hafifliğiyle günlük kullanımda yüksek ve verimli bir performans sunar.

Fiyat/Performans Ürünü

Uzun ömürlü performans süresi ve ekonomik fiyatıyla yüksek bir fiyat performans ürünü olan bu piller, 2’li paketiyle ekonominize de katkı sağlar.

Çevreye Duyarlı Teknoloji

GP Greencell çinko karbon pil cıva içermez. Geri dönüşüme katkı sağlayan bu teknolojiyle çevreye karşı duyarlıdır.

Dengeli Voltaj Özelliği

Ürün bileşenleri tamamen orijinal parçalardan oluşan GP Greencell çinko karbon pil, dengeli voltaj çalışma özelliği ile cihazlarınıza zarar vermez. Cihazlarınızı maksimum performansta güvenle çalıştırabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım: Karbon Çinko Yapı

Çok düşük güçte yüksek enerji sağlayan ve kullanım ömrü uzun olan karbon çinko yapıya sahip bu piller, uzaktan kumanda ve saat gibi uzun süreli kullanılan cihazlar için oldukça uygundur.

Yüksek Enerji Yüksek Performans

Uygun olan tüm cihazlarda yüksek enerjiyle çalışan GP Greencell çinko karbon pil, cihazlarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Uyumlu, sorunsuz ve kesintisiz bir kullanım sunar.  

Teknik Özellikler

  • 1,5 Volt Enerji
  • Ürün Boyutları: 5 x 2.62 x 2.62 cm
  • Ürün Ağırlığı: 60 gr
  • Cıva İçermez
  • Dengeli Voltaj Çalışma Özelliği
  • Uzun Süreli Kullanım

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.