GP Greencell 14G Çinko Karbon Orta 2'li Pil

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


GP Çinko Karbon Orta Boy Pil Performansı

Sıradan çinko karbon pillere göre yüksek performans gösteren GP 14G orta boy piller, yüksek enerjiye ihtiyaç duyan taşınabilir elektronik cihazlar için mükemmel bir seçimdir. Maksimum güç ve uzun ömür istiyorsanız GP çinko karbon pilleri tercih edebilirsiniz.

Ekstra Güç ile Uzun Ömür

Gelişmiş üretim teknolojisi ve yüksek kaliteli malzemeler ile üretilen C tipi piller, cihazlarınızın yüksek kalitede çalışmasını sağlar. Büyük ve yüksek performanslı cihazlarda kullanıldığında yüksek voltu sayesinde kesintisiz çalışma imkânı sunar.

Daha Fazla Enerji Daha Fazla Kullanım

GP çinko karbon piller, standart pillere göre önemli ölçüde daha uzun çalışma süresine ve %60'a kadar daha fazla enerjiye sahiptir ve elektronik cihazlarınızın keyfini daha uzun süre çıkarmanızı sağlar.

Ekonomik Paket Avantajı

Paket iki adet 1,5 voltluk 14G orta boy pil içerir. Bu sayede cihazlarınızın daha uzun süre tam kapasite çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanıma Hazır Raf Ömrü Yüksek Pil Tasarımı

Pilleri satın aldığınız andan itibaren hiçbir işlem yapmadan direkt cihazlarınıza takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede outdoor aktivitelerinde fener ve ihtiyaç duyulabilecek tüm cihazlarınızda hemen kullanabilirsiniz. Ayrıca küçük ebatları sayesinde yanınıza yedek pil olarak da alabilirsiniz.

Çeşitli Cihaz ve Aygıtlar için İdeal C Tipi Pil

Işıklı ve müzikli oyuncaklar, uzaktan kumandalı arabalar, büyük fenerler gibi orta seviyede enerji tüketen tüm cihazlarla uyumludur. Çinko karbon pillerle uyumlu cihazlarda gerçek performansını gösterir ve pillerden daha çok verim alınabilir.

Kurşunsuz Güvenilir Enerji Kaynağı

Orta ila düşük enerji tüketimine sahip cihazlar için ekonomik, güvenilir bir güç kaynağı sunan GP Greencell piller, içerisinde veya dış malzemesinde hiçbir şekilde kurşun içermez. Bu sayede ev elektroniklerinde ve çocuk oyuncaklarında güvenle kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Pil Tipi: Tek kullanımlık
  • Pil Türü: C Çinko Karbon
  • Voltaj (V): 1,2 V
  • Paket: 2 adet C pil

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.