GP Greencell 15G Çinko Karbon AA 40'lı Kalem Pil

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

AA Enerjili Kalem Pil

Kalem pil AA enerjiye sahip olarak üretilir. Hangi cihazda kullanılacaksa ona uygun olarak seçilmesi gerekir. Bu sayede gereken enerjiyi kolaylıkla sağlar.

40’lı Ekonomik Paket Avantajı

Bir pakette 40’lı olarak satılan çoklu piller, hem maddi anlamda tasarruf yapmanızı sağlar hem de uzun süre enerji verir.

Az Enerji Tüketen Cihazlarda Güvenli Kullanım

Uzaktan kumanda, saatli radyo, el feneri, duman dedektörü ve oyuncaklar gibi farklı cihazların çalışması amacıyla kullanılabilir. Az enerji tüketen cihazlara uygun bir pil çeşididir.

Fiyat ve Performans Dengeli

Kalem pil fiyat ve performans dengesi sağladığı için avantajlı bir üründür. Bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur.

Uzun Ömürlü Kullanım İmkanı

Çok düşük enerji gerektiren cihazlar için çinko karbon pil kullanımı tavsiye edilir. Bu sayede bir defa satın aldığınızda uzun süre kullanım imkanına sahip olursunuz.

1.5 V Kapasiteli

1.5 V kapasiteli olan kalem piller elektronik cihazların çalışması için gereken enerjiyi ürettiği için güvenle kullanılabilir. Yüksek kapasiteli ve son teknolojiyle üretilen yeni nesil piller arasında sayılır.

Pratik ve Avantajlı

Kalem pil kullanılırken ambalajından çıkarıp kullanacağınız cihaza takmanız yeterlidir. Piller hazır durumda bulunduğu için sorunsuz olarak çalışır.

Çevre Dostu

Greencell pil çeşitleri uzun ömürlü oldukları için çevre dostu ürünlerdir. Aynı zamanda sağlıklı ve sürdürülebilir bir çevre için kullanılabilen avantajlı özelliklere sahip olarak üretilirler.

Teknik Özellikler

  • Ürün Modeli: 15G-2S4
  • Pil Sayısı: 40’lı
  • Pil Kapasite: 1.5 V
  • Pil Yapısı: Çinko Karbon
  • Pil Türü: Kalem Pil
  • Pil Enerjisi: AA
  • Çoklu Paket: Evet

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
YEŞİL
Ana Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
GP GREENCELL 15G ÇİNKO KARBON AA KALEM PİL 40'LI
Ağırlık (gr)
708 GR
Orıjınal Renk
YEŞİL
Marka
GP BATTERIES
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok